İŞKUR açıkladı! İş arayana müjde... Şehir Hastaneleri personel alımı başvuruları başladı! KPSS şartı aranmıyor

İŞKUR açıkladı! İş arayana müjde... Şehir Hastaneleri personel alımı başvuruları başladı! KPSS şartı aranmıyor

Şehir hastanelerinden sevindiren haber geldi. KPSS şartsız yüksek maaşlı personel alımı yapılacak. Hasta bakıcı, temizlik ve lojistik departmanlarına personel alımı yapılacak. İŞKUR üzerinden açıklanan ilan ile birlikte başvurular başladı.

Şehir Hastanelerinde çalışacak personel alımları başladı. İŞKUR tarafından yayınlanan ilan doğrultusunda KPSS şartı olmadan personel alımı yapılacağı belirtildi. Hastanede farklı alanlarda görev yapacak olan personel için 9.000 TL maaş ödemesi yapılacak. Yüksek maaşlı KPSS şartsız personel alımları için tek yapmanız gereken başvuru.

ŞEHİR HASTANELERİ PERSONEL ALIMI YAPIYOR

Şehir Hastanesinde çalışabilecek personel aranıyor. KPSS şartı bulunmayan başvurular kapsamında 9 bin TL maaş verileceği açıklandı. Başvurular elektronik ortamda gerçekleştirilirken yüksek maaş tutarlarında ödeme alabilirsiniz. Sosyal hakların tamamından yararlanmak için internet üzerinden başvuru yapmanız yeterli.

9 BİN TL MAAŞ VERİLECEK

Şehir hastanesine personel olarak çalışmak isteyen kişiler İŞKUR üzerinden başvuru yapabilmektedir. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yayınlanan personel ilanları doğrultusunda Şehir Hastanesi personel alımlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yapan kişiler 9.000 TL maaş ile işe başlayabilecek.

Şehir Hastanesi personel alımı

İŞKUR ŞEHİR HASTANELERİ PERSONEL BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR resmi internet sitesi üzerinde yer alan personel ilanı doğrultusunda yönergeleri takip ederek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İŞKUR Şehir Hastanesi personel alımı ilanına giriş yaptıktan sonra bilgi ve belgeleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekiyor.

BAŞVURU DETAYLARI BELLİ OLDU

Başvuru yapan kişilerin dikkat etmesi gereken bazı detaylar yer almaktadır. Sizden istenilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Eksik bilgi ya da yanlış bilgi veren vatandaşların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapılacak.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN