Ziraat Bankası açıkladı müşteriler sevinçten havalara uçtu! 500 TL verilecek! 30 Kasıma kadar geçerli... Acele edin kampanyayı kaçırmayın!

Ziraat Bankası açıkladı müşteriler sevinçten havalara uçtu! 500 TL verilecek! 30 Kasıma kadar geçerli... Acele edin kampanyayı kaçırmayın!

Ziraat Bankası'ndan yeni açıklama geldi. Kasım ayı içerisinde yapılacak olan Bankkart kampanya detayları paylaşıldı. Mobilya sektörünü kapsayan yeni kampanya için tam 500 TL indirim yapılacak. İşte Ziraat Bankası kampanya detayları…

Ziraat Bankası tarafından yapılan yeni kampanyanın detayları paylaşıldı. Bankkart POS ile tek seferde yapılacak olan 7.500 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL toplamda 500 TL indirim yapılacağı belirtildi. Kampanya son katılım tarihi 30 Kasım 2022 olarak açıklandı.  Yapılan açıklama kapsamında kampanyanın 24 Ekim-30 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olduğu aktarıldı. Kampanyaya katılmak isteyen müşteriler Bankkart Mobil ile bankkart.com.tr’den veya MOBILYA yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım sağlayabilirler. Bu kapsamda ana faaliyeti mobilya sektörü olmayan e-ticaret ve ana faaliyeti mobilya sektörü olmayan işyerlerinden yapılan fiziki alışverişler kampanya dahilinde yer alacak. İşte Ziraat Bankası kampanya detayları…

YANİ KAMPANYA BELLİ OLDU

Kampanya hakkında yapılan açıklama doğrultusunda şu ifadeler kullanıldı:

“Kampanyaya katılan müşterilerimiz, kampanya süresince Bankkart ile Bankkart anlaşmalı Mobilya sektöründe yer alan üye işyerlerimizde Bankkart POS’undan tek seferde yapacakları her 7.500 TL ve üzeri alışverişlere 250 TL, toplamda 500 TL indirim kazanabilecektir.”

Bir iş yerinde aynı gün içerisinde yapılacak olan sadece ilk işlem kampanya kapsamında yer alacak.

Kampanyaya katılacak olan müşterilerin Bireysel Bankkart, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahibi olması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılabilecek azami indirim tutarı 500 TL ile sınırlıdır.

Kampanya dahilinde şartları yerine getiren müşteriler için indirim kartlarına 5 Aralık 2022 tarihinde yansıtılacak.

Ziraat Bankası Kampanya

HANGİ İŞLEMLER KAMPANYA DAHİLİNDE YER ALIYOR?

Harcamalar Bankkart kredi kartı ve banka özelliği bulunan kartlardan yapılan işlemler dikkate alınacak.

Kampanyaya sadece asıl kart sahibi müşterileri dahil edilecek.

E-ticaret hizmeti veren üye işyerlerinden yapılacak olan işlemler kampanya dahilinde yer almayacak.

Karta para yükleme işlemleri de kampanya içerisinde yer almamaktadır.

Bununla birlikte nakit çekim, ön provizyon, iade, iptal ve Bankkart Lira kullanımları da kampanya içerisinde yer almıyor.

Kampanya dönemi içerisinde yapılan işlemlerin iade ya da iptal edilmesi durumunda ise verilen indirim tutarı geri alınmaktadır. Harcanan tutarlar ise hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılır.

Öne Çıkanlar
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN