Back To Top

Diğer Erzurum Haberleri

Narman’da çiftçi buluşması
Narman’da çiftçi buluşması Narman Kaymakamlığı ve İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü organizasyonu ile Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof.
DAG Projesinde yeni bir adım daha atıldı
DAG Projesinde yeni bir adım daha atıldı Türkiye’nin 2023 Vizyon Projelerinden Doğu Anadolu Gözlemevi (DAG) Projesinin 2.
Aksakallı ve İspirli ailelerinin acı günü
Aksakallı ve İspirli ailelerinin acı günü Gazeteci-Yazar Muhammet İspirli, Türkiye Yazarlar Birliği Erzurum Şube Başkanı M.
Ortaokul öğrencilerinden Karskapı Şehitliğine ziyaret
Ortaokul öğrencilerinden Karskapı Şehitliğine ziyaret Yakutiye Sabancı Ortaokulu 5-A sınıfı öğrencileri, Uzman Türkçe Öğretmenleri Emine Behiye Polat Kütük rehberliğinde Karskapı Şehitliğini ziyaret ettiler.
Erzurum’da Sri Lanka Milli Günü kutlandı
Erzurum’da Sri Lanka Milli Günü kutlandı Sri Lanka’nın bağımsızlığının 71.
‘Gençlik aşısı’ ile yıllara meydan okuyun
‘Gençlik aşısı’ ile yıllara meydan okuyun Her geçen gün estetik kaygıların, güzel görünme isteğinin, yaşlılık bulgularını gizleme ve daha genç görünme arzusunun artmaya devam ettiğini belirten Dermatoloji....
ETSO ABBM’den girişimcilerin ufkunu açan gezi
ETSO ABBM’den girişimcilerin ufkunu açan gezi Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) Avrupa Birliği Bilgi Merkezi (ABBM), Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu’nun (TKDK) AB Hibe fonlarından alınan destekle....
Vali Memiş: “Teknolojiyi üreten olumlu yönde kullanan nesiller yetiştirmeliyiz”
Vali Memiş: “Teknolojiyi üreten olumlu yönde kullanan nesiller yetiştirmeliyiz” Erzurum Valiliği ile Erzurum Teknik Üniversitesi arasında imzalanan mucitpark protokolünün ardından konuşan Vali Okay Memiş, “Biz sadece bağımlı bir şekilde teknoloji....
Cumhuriyet tarihinin en büyük eroin operasyonunun arkasından PKK çıktı
Cumhuriyet tarihinin en büyük eroin operasyonunun arkasından PKK çıktı Erzurum’da, Cumhuriyet tarihinin en büyük eroin operasyonunun ardından tutuklanan zanlıların PKK terör örgütüyle bağlantılı oldukları ortaya çıktı.
Minik yürekler yaban hayatı unutmadı
Minik yürekler yaban hayatı unutmadı Yakutiye Gençlik Merkezi’nin Gençlik ve Spor Akademisi Projesine katılan minik futbolcular, büyük yürekleri ile alkış aldı.
Vali Memiş müjdeyi verdi: “Palandöken’e yeni bir otel yapılıyor”
Vali Memiş müjdeyi verdi: “Palandöken’e yeni bir otel yapılıyor” Vali Okay Memiş’in girişimleriyle Erzurum’a 5 yıldızlı otel standardında bir butik otel kazandırılıyor.
Erzurum’da, bağımlılıkla mücadele toplantısı
Erzurum’da, bağımlılıkla mücadele toplantısı Vali Okay Memiş, yakın zamanda Cumhuriyet tarihinde tek operasyonda en büyük uyuşturucu miktarının Erzurum’da yakalandığını anımsatarak, “Uyuşturucunun arkasında PKK....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN