Back To Top

Diğer Erzurum Haberleri

Şehit Eşkioğlu’nun cenazesi Erzurum’a getirildi
Şehit Eşkioğlu’nun cenazesi Erzurum’a getirildi Şehit Piyade Er Sezai Eşkioğlu’nun cenazesi bugün saat akşam saatlerinde askeri uçakla Erzurum’a getirildi.
Hizmet-İş ve Büyükşehir Belediyesinden anlamlı video
Hizmet-İş ve Büyükşehir Belediyesinden anlamlı video Hak-İş Konfederasyonun kuruluşunun 44.
Erzurumlu şehidin baba evine Türk bayrağı asıldı
Erzurumlu şehidin baba evine Türk bayrağı asıldı Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde bölücü terör örgütü mensuplarının makineli tüfekli yaptıkları taciz ateş sonucu şehit olan Erzurumlu Piyade Er Sezai Ekşioğlu’nun acı....
Erzurum’a şehit ateşi düştü
Erzurum’a şehit ateşi düştü Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde görev yapan Erzurumlu Piyade Er Sezai Eşkioğlu, bölücü terör örgütü mensuplarının makineli tüfekle yaptıkları taciz ateşi sonucu şehit oldu.
Temiz bir geleceğe el uzattılar, çevre temizliği yaptılar
Temiz bir geleceğe el uzattılar, çevre temizliği yaptılar Erzurum’da İnsani Yardım Vakfı üyesi gençler, çevre temizliği ile farkındalık çalışması yaptı.
Küçük Eliz’in Atatürk sevgisi
Küçük Eliz’in Atatürk sevgisi Erzurum’da 3 yaşlarındaki küçük kızın eline aldığı Atatürk heykelini tanıması sosyal medyada büyük ilgi gördü.
Mobil Hayvan Hastanesi Horasan’da
Mobil Hayvan Hastanesi Horasan’da Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi ile Erzurum İl Tarım ve Orman Müdürlüğü iş birliği ile Veteriner Fakültesi son sınıf öğrencilerinin saha eğitimine yönelik....
Horasan’a iki bin kitap kapasiteli kütüphane
Horasan’a iki bin kitap kapasiteli kütüphane Erzurum’un Horasan İlçesi’nde yeni yapılan Şehit Binbaşı Lütfü Ceylan İlköğretim okuluna iki bin kitap kapasiteli bir kütüphane kuruldu.
Eğitim Bir Sen 6. Bölge toplantısı Erzurum’da yapıldı
Eğitim Bir Sen 6. Bölge toplantısı Erzurum’da yapıldı Erzurum, Ardahan, Bayburt, Erzincan, Kars, Bingöl ve Muş teşkilatlarının katılımıyla Erzurum’da, yapılan Eğitim-Bir-Sen 6.
Çikolata yerine bunları tüketin
Çikolata yerine bunları tüketin Diyetisyen Dilara Demirkan Erkek, özellikle kadınların vazgeçemediği duygusal krizlerde mutlu olmak için en önce başvurdukları bir o kadar da “kilo alırım” korkusu....
Büyükşehir’den ulaşım seferberliği
Büyükşehir’den ulaşım seferberliği Büyükşehir Belediyesi, şehir içindeki ulaşım ağlarının yanı sıra merkeze bağlı mahalle ve köylere ulaşımı sağlayan yollara da nitelik kazandırdı.
Op. Dr. Murad Çeltik, ’Peyronie Hastalığı’na dikkat çekti
Op. Dr. Murad Çeltik, ’Peyronie Hastalığı’na dikkat çekti Üroloji Uzmanı Op.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN