Back To Top

Diğer Erzurum Haberleri

Kanaat Önderleri Derneği, istişare toplantısı gerçekleştirdi
Kanaat Önderleri Derneği, istişare toplantısı gerçekleştirdi Erzurum’da kurulan ve başkanlığını İbrahim Özmen’in yürüttüğü Kanaat Önderleri Derneği, 5.
Erzurum’da yarım milyon liralık reçine esrar ele geçirildi
Erzurum’da yarım milyon liralık reçine esrar ele geçirildi Erzurum Aşkale İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin yol kontrol uygulamalarında piyasa değeri 500 bin TL olan 4 kilo reçine esrar ele geçirildi.
Prof. Dr. Ceylan’dan 23 Nisan mesajı
Prof. Dr. Ceylan’dan 23 Nisan mesajı Güneş Vakfı Başkanı Prof.
Aziziye’de çocuk başkan heyecanı
Aziziye’de çocuk başkan heyecanı Aziziye’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Vali Vefik Kitapçıgil 4.
Oltu’da 23 Nisan coşkuyla kutlandı
Oltu’da 23 Nisan coşkuyla kutlandı Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 99’uncu yıldönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Oltu’da çeşitli etkinliklerle kutlandı.
İspir’de 23 Nisan coşkusu
İspir’de 23 Nisan coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Erzurum’un İspir İlçesi’nde düzenlenen törenlerle kutlandı.
MSE savaşın dramını sahneye taşıdı
MSE savaşın dramını sahneye taşıdı Doğu’nun ilk ve tek oda tiyatrosu olan Medya Sanat Evi, Suriye’deki savaşı konu aldığı yeni bir oyunla bir kez daha izleyicileriyle buluştu.
Esnaf ve sanatkara emeklilik yolu açılmalı
Esnaf ve sanatkara emeklilik yolu açılmalı Erzurum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Rasim Fırat, birikmiş prim borcundan dolayı emekli olamayan esnaf ve sanatkarlara kolaylık sağlanmasını istedi.
DES Genel Başkanı İshak Çelebi: “Geleceğe umut dolu, nitelikli, özgüven sahibi çocuklar yetiştirmeliyiz”
DES Genel Başkanı İshak Çelebi: “Geleceğe umut dolu, nitelikli, özgüven sahibi çocuklar yetiştirmeliyiz” Çocuklarının sorununu çözememiş bir Türkiye’nin barış ve refah üretemeyeceğini belirten Demokrat Eğitimciler Sendikası (DES) Genel Başkanı İshak Çelebi, çocuk hakları....
Enerjimizi çocuklarımızdan alıyoruz
Enerjimizi çocuklarımızdan alıyoruz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ülkenin dört bir yanında olduğu gibi ARAS EPSAŞ ailesinde de renkli etkinliklerle kutlandı.
Aydemir: ‘Milletçe, Devleti Ebed Müddet kararlılığındayız’
Aydemir: ‘Milletçe, Devleti Ebed Müddet kararlılığındayız’ AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin muhteşem bir iman ve muazzam bir tarih kaydında; İstanbul’dan Sakarya’ya, Çanakkale’den....
Protez göz sonrası dikkat
Protez göz sonrası dikkat Göz Hastalıkları Uzmanı Doç.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN