Back To Top

Diğer Eskişehir Haberleri

Geleceğin hukukçuları Yargıtay’ın işleyişi hakkında bilgilendirildi
Geleceğin hukukçuları Yargıtay’ın işleyişi hakkında bilgilendirildi Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğrenci Temsilciliği tarafından “Yargıtay’ın İşleyişi ve Sosyal Güvenlik Hukukunda Güncel Sorunlar” konferansı düzenlendi.
Muhteşem Çocuklar İstanbul’da konser verdi
Muhteşem Çocuklar İstanbul’da konser verdi Tepebaşı Belediyesi İki Elin Sesi Var Çocuk Senfoni Orkestrası, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Maltepe Üniversitesi’nin ev....
Eskişehir’de 23 Nisan coşkusu
Eskişehir’de 23 Nisan coşkusu Eskişehir’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
Başkan Ataç’a ziyaretler
Başkan Ataç’a ziyaretler Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a ziyaretler sürüyor.
Eskişehir’de bir garip dolandırıcılık
Eskişehir’de bir garip dolandırıcılık Eskişehir’de bindiği taksinin parasını vermeyen şahıs, taksiciden 80 lira alıp kayıplara karıştı.
Sivrihisarlılardan Odunpazarı ve Başkan Kurt’a övgü
Sivrihisarlılardan Odunpazarı ve Başkan Kurt’a övgü Sivrihisar Eğitim Vakfı, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti.
Eskişehirli miniklerden Anıtkabir’e ziyaret
Eskişehirli miniklerden Anıtkabir’e ziyaret 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Eskişehir ekibi ve Doğada Yaşam Atölyesi çocukları Anıtkabir’i ziyaret etti.
Anadolu Üniversitesi Senatosu ’23 Nisan’ özel gündemiyle toplandı
Anadolu Üniversitesi Senatosu ’23 Nisan’ özel gündemiyle toplandı Anadolu Üniversitesi Kreş ve Gündüz Bakımevinden çeşitli yaş gruplarından minik öğrenciler, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Rektör Prof.
’Bahdavar’ romanı yayımlandı
’Bahdavar’ romanı yayımlandı Eskişehir Defterdarı Rahim Taş’ın 9’uncu kitabı olan ’Bahdavar’ romanı kent edebiyatına yeni bir eser kazandırdı.
Nisan karı hububata yaradı
Nisan karı hububata yaradı Eskişehir’de Nisan ayının ortalarında etkili olan kar yağışı yetişmekte olan buğday ve arpaların gelişimine katkı sağladı.
Miniklerin 23 Nisan coşkusu
Miniklerin 23 Nisan coşkusu Eskişehir Sümer Anaçağ Anaokulu öğrencileri, ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı çeşitli etkinliklerle şenlik havasında kutladı.
Yüzlerce çocuğa ay-yıldızlı tişört
Yüzlerce çocuğa ay-yıldızlı tişört Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma Derneği, ’23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’ sebebiyle şehirdeki 200 yardıma muhtaç çocuğa ay-yıldızlı tişört hediye etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN