Böyle şaka mı olur! Soyunma odasına torpil atınca...

İstanbul Avcılar'da halı saha maçı sonrası bir kişinin şaka yapmak için soyunma odasındaki arkadaşlarına torpil attığı görüntüler 'böyle şaka mı olur' dedirtti. Güvenlik kamerasınca kaydedilen olayda 2 kişi hastanelik oldu.

Olay, 16 Eylül Cumartesi günü saat 21.10 sıralarında Firuzköy Mahallesi Firuzköy Bulvarı'ndaki bir halı sahada meydana geldi. Halı sahada maç yapan bir grup, maçın ardından üzerini değiştirmek için soyunma odasında gitti. Bu sırada iki kişi, soyunma odasındaki arkadaşlarına şaka yapmak istedi.

76.jpg

Biri kapıyı açıp içeriye girdi, diğeri ise elinde bulunan torpili ateşleyerek soyunma odasına attı. Torpilin şiddetli şekilde patlaması sonucu iki kişinin kulak zarında hasar oluştu. O anlar halı sahanın güvenlik kamerasına yansıdı.

78.jpg

2 KİŞİ YARALANDI

Görüntülerde, iki kişinin torpil atıldıktan sonra hızla uzaklaştığı görülüyor. Soyunma odasında torpilin şiddetli şekilde patlamasının ardından, odadakiler de kendilerini dışarıya atıyor. Soyunma odasından çıkan bir kişi, kulaklarını tutarak kendini yere bırakıyor.