Erdoğan'ın torunlarıyla çektirdiği fotoğraf satışta! Fiyatı dudak uçuklattı

Erdoğan'ın torunlarıyla çektirdiği fotoğraf satışta! Fiyatı dudak uçuklattı

Phebus Müzayede Evi, Ara Güler imzalı fotoğrafları satışa çıkardı. Seçki içerisinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Kısıklı'daki konutunda torunlarıyla çekildiği fotoğrafı da yer alıyor. Fotoğrafın satış fiyatı ise müzayedenin en yüksek açılışına sahip.

Çevrimiçi olarak sahaf müzayedeleri düzenleyen Phebus Müzayede Evi Ara Güler imzalı fotoğrafları satışa sundu. Ara Güler’in çalışmalarında önemli bir yer tutan, yazar-sanatçı portrelerinden Edip Cansever ve Behçet Necatigil ile Zeki Müren’i sahnede gösteren bir fotoğraf 28 Mart tarihinde sona erecek müzayedede yer alıyor.

Hürriyet'ten İhsan Yılmaz'ın aktardığına göre; satışa çıkan fotoğrafların arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bir fotoğrafı da yer alıyor. Erdoğan’ı torunları ile birlikte gösteren fotoğraf 25 bin lira ile müzayedenin en yüksek açılışına sahip. Ara Güler’i bu kart baskıyı imzalarken gösteren fotoğraf da kanıt olarak yanında veriliyor.

KISIKLI'DAKİ EVİNDE ÇEKİLDİ

Fotoğraf 2015 yılında çekilmişti. Çekimler Ara Güler’in talebi üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Kısıklı’daki konutunda gerçekleşmişti. Güler, konutun oturma odası, kütüphane ve çalışma odasında, Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve torunları Ahmet Akif ile Mahinur’un fotoğraflarını çekmişti.

'BİZ GAZETECİYİZ, HER ŞEYİ ÇEKERİZ'

O dönem fotoğraf çekimine tepki gösterenlere Ara Güler, “Cumhurbaşkanı değil mi? Çekmeyecek miyiz? Tabii Cumhurbaşkanı’nı çekeceğim, onu çekmeyip sizin gibi serserileri mi çekeceğim! Biz gazeteciyiz, her şeyi çekeriz.” sözleriyle cevap vermişti.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN