Back To Top
MHP'li Bülent Çiftçi, Erdoğan'ı hedef alan paylaşımını sildi

MHP'li Bülent Çiftçi, Erdoğan'ı hedef alan paylaşımını sildi

 - Son Güncelleme: 09.12.2019 Pazartesi 16:17
MHP\'li Bülent Çiftçi, Erdoğan\'ı hedef alan paylaşımını sildi
- A +

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, İstanbul Şehir Üniversitesi ile ilgili Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Mehmet Şimşek için 'Halk Bankası'nı dolandırmaya çalışıyorlar' sözlerinin yankıları sürerken, konu ile ilgili MHP'den beklenmeyen bir çıkış geldi. MHP'nin mevcut MYK üyesi İbrahim Çiftçi, Erdoğan'ı hedef alan paylaşımlarını daha sonra sildi.

Ahmet Davutoğlu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği cevap ve yaptığı mal varlığı araştırılmasına yönelik çağrı tartışmaya yeni bir boyut kazandırırken, Cumhur İttifakı'nın ortağı MHP'den de konu ile ilgili dikkat çeken bir çıkış geldi.

ERDOĞAN'I HEDEF ALDI

MHP'nin mevcut MYK üyesi İbrahim Çiftçi, Twitter hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı sert ifadelerle hedef alan paylaşımlarda bulundu. Çiftçi, "Şecaat arz eden Merd-i Kıpti kendisini ortaya koymaya başladı.Bugünün hasımları,dünün ihanet ortakları kirli çamaşırlarını dökerken kendilerini de göstermeye başladılar. Görebilenlere!" dedi.

Çiftçi ikinci paylaşımında ise, "Serok Ahmet'i sahtekarlığın merkezine koyan RTE. Kendi yediği hurmaları da ifşa etmek mecburiyetinde kaldı. Cumhurbaşkanlığı Mazbatasını geciktirip AKP Genel Başkanlığına A:Davutoğlu'nu seçtirirken bu hukuksuzluğun temelini kendisi atmadı mı?" dedi. 

19-12/09/74216698-2189136374722086-7391050555004551168-n.jpg

PAYLAŞIMLARI SİLDİ

MYK üyesi İbrahim Çiftçi söz konusu paylaşımları ise daha sonra sildi.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN