Back To Top
Papağana işkence yapan Murat Özdemir’in eşi konuştu

Papağana işkence yapan Murat Özdemir’in eşi konuştu

Papağana işkence yapan Murat Özdemir’in eşi konuştu
- A +

Papağana işkence yapan Murat Özdemir’in eşi konuştu. Murat Özdemir'in eşi Nebahat Özdemir 'eşim sinirlendiği zaman biraz değişiyor' dedi. Eşi için 'onu öyle görünce çok ağladım ve çok üzüldüm' dedi. MasterChef' yarışmasıyla adını duyuran Murat Özdemir en son olarak papağana yaptığı işkence ile gündeme geldi. İşte Nebahat Özdemir'in eşi hakkındaki açıklamaları...

Murat Özdemir’in eşi papağan vahşetinden önce eşi hakkında ilginç açıklamalarda bulunmuş. Haberimizde Nebahat Özdemir'in eşi hakkında yaptığı açıklamanın detaylarını ve son dakika gelişmlerini bulabilirsiniz.  'MasterChef' yarışmasıyla adını duyuran Murat Özdemir, Aralık ayının ilk günlerinde eşi Nebahat Özdemir ile birlikte görüntülenmiş ve kameralara ilginç açıklamalar yapmıştı.

MURAT ÖZDEMİR'İN EŞİNDEN FLAŞ AÇIKLAMA

MasterChef yarışmasından ayrıldıktan sonra sıkıntılı günler yaşan Murat Özdemir ve eşi Nebahat Hanım, ‘2. Sayfa’ programına konuştu. Fenomen yarışmacı Murat Özdemir’in açıklamaları şöyle:

Maalesef çok para harcıyorum, param kalmadı. Çok da bağış yaptık, şu an param yok. Kartta varsa onunla yemek yiyeceğiz. Evde makarna yiyoruz, onu da iki liraya alıyoruz.

18-12/18/papagana-iskence.jpg

 

“EŞİMİ ÖYLE GÖRÜNCE ÇOK AĞLADIM”

Murat Özdemir'in eşi Nebahat Hanım, Eşimi öyle görünce tabii ki üzülüyorum. Aslında eşim çok iyi bir insan, kalbi temiz. Ama sinirlendiği zaman biraz değişiyor. TV'de ve sosyal medyada gördüklerime çok üzülüyorum. O videoları dışarı çıktığım zaman çekiyor. Eşimi öyle görünce çok üzülüp, ağladım.

“KEŞKE YARIŞMAYA GİRMESEYDİ”

Çok şey kaybettim, eşimi kaybettim. Böyle bir insan değildi. Keşke girmeseydi o yarışmaya.Bu duruma bütün sevenleri üzülüyor. İnşallah daha iyi olacak.

CANLI YAYINDA KENDİNİ KESMİŞTİ

Murat Özdemir, geçtiğimiz gün Instagram hesabından yaptığı canlı yayında meyve bıçağıyla kolunu ve parmaklarını kesmişti. Olanlara canlı yayında şahit olan sosyal medya kullanıcıları, yaptıkları yorumlarda Murat’ı bu davranışından vazgeçirmeye çalışsa da başarılı olamamıştı.

18-12/18/haluk-levent-1545113556.jpg

İŞKENCE YAPILAN PAPAĞAN HALUK LEVENT'TE

MasterChef yarışmasından diskalifiye olan Murat Özdemir, paylaştığı görüntü ile sosyal medyayı ayağa kaldırmıştı. Video sonrası şarkıcı Haluk Levent de harekete geçti.

Papağanın götürüldüğü karakola giden Haluk Levent, kuşu AHBAP olarak sahiplenebileceklerini açıkladı. Öte yandan Haluk Levent, papağanın gördüğü şiddet sonrası ayağının kırıldığı bilgisini verdi.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN