Başarılı günler kapıda! Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep ve yay! İşte 19 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Başarılı günler kapıda! Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep ve yay! İşte 19 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Son zamanlarda elde ettiğiniz bir başarıyı sahiplenebilirsiniz, ancak bunu yapmaya meyilli olmayabilirsiniz. Yine de, başardığınız şeyle ilgili biraz özgüven kazanabilirseniz, yapmak istediğiniz önemli bir şeyde size yardımcı olabilecek biriyle paylaşabilirsiniz. Bu şansı elinizden kaçırmayın, başarınıza sahip çıkın. Bunu hak ediyorsunuz.

19 Eylül 2023 günlük burç yorumu

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Size yakınlaşmaya çalışan birini baştan savmak kolay olabilir. Sizi daha iyi tanımak istediklerini hissedebilirsiniz, ancak buna zamanınız yok. İşiniz, aile yükümlülükleriniz ve aklınızdaki tüm günlük "şeyler" var. Ama belki de yeni biri için sandığınızdan daha fazla yeriniz vardır.

Programınızı dolduran onca şey yerine bir an için dışarıya odaklanabilseniz, planlarınızın çoğunun o kadar da önemli olmadığını fark edeceksiniz. Ancak ilişkiler, mutluluğunuz için çok önemlidir. Birisi sizi tanımak için güçlü bir dürtü duyuyorsa, belki de karşılık vermelisiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Siz doğanız gereği oldukça mütevazı ve alçakgönüllü bir insansınız. Gurur duyacak çok şeyiniz olmasına rağmen, kendinizi övmeyi seven biri değilsiniz. Ancak bazen, kendiniz de dahil, övgüyü hak edene vermeniz gerekir.

Son zamanlarda elde ettiğiniz bir başarıyı sahiplenebilirsiniz, ancak bunu yapmaya meyilli olmayabilirsiniz. Yine de, başardığınız şeyle ilgili biraz özgüven kazanabilirseniz, yapmak istediğiniz önemli bir şeyde size yardımcı olabilecek biriyle paylaşabilirsiniz. Bu şansı elinizden kaçırmayın, başarınıza sahip çıkın. Bunu hak ediyorsunuz.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Yaklaşan bir fırsatı başkalarının ne düşündüğüne bakarak değerlendirmemeniz tavsiye edilir. Bir konuda deneyiminiz olmadığı için başkalarına sormak ve bilgi toplamak isteyebilirsiniz. Ancak, nihai görüş ve kararın yalnızca size ait olmasına dikkat edin.

Diğer insanlar sizin bakış açınızı tam olarak anlamadan kendileri için ne yapacaklarını ifade etmeye daha yatkın olabilirler. Bunun sizin için doğru olup olmayacağını yalnızca siz bilebilirsiniz ve yıldızlar yeni bir başlangıca işaret ediyor. Bu o başlangıç olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yakın zamanda sizden dilenecek özrü kabul etmek zorunda değilsiniz. Hiçbir yükümlülük altında değilsiniz. Aslında, "asla olmaz" demeniz anlaşılabilir bir durum. Birinin söyledikleri ve yaptıkları size çok acı verdi ve son derece hassas bir insan olarak bu durum sizi muhtemelen bir başkasını etkileyebileceğinden çok daha fazla etkiledi.

Bu konu hakkında çok düşünmüş, o gün geldiğinde ne yapacağınızı merak etmiş olabilirsiniz. Peki ya kabul etseydiniz? Hayatınızı daha iyi hale getirebilir mi? Belki de. Bunu bir düşünün.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

En deneyimli ve yetenekli oyuncular bile önemli bir performans öncesinde sahne korkusu yaşayabilir. Repliklerini bilseler de, eğitimlerini almış olsalar da, yetenekli ve deneyimli olsalar da, söyleyeceklerini unutacaklarından ya da başka bir şekilde başarısız olacaklarından korkabilirler. Yüksek riskli bir durumla karşılaştığımızda bu hepimizin başına gelir.

Siz doğanız gereği çok cesur ve gözü pek bir insansınız. Ancak korkuya teslim olursanız siz bile bir "sahne korkusu" vakasına yakalanabilirsiniz. Yine de yapmanız gerekeni yapın. Kim olduğunuzu ve neler yapabileceğinizi hatırlarsanız bu korkular ortaya çıkmayacaktır, gösteri devam etmeli.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün sezgilerinize hak ettiği değeri vermelisiniz. Birisi ya da size teklif edilen bir şey hakkında hissettiklerinizi tam olarak değerlendirmeniz gerekiyor. Kararlarınızı genellikle mantık, kanıt ve sağduyuya dayalı olarak vermeyi tercih etseniz de sezgileriniz geçerliliğini koruyor.

Kimse, kararlarınızı genelde alırken başvurduğunuz yöntemleri kullanamayacağınızı söylemiyor, ancak olan bitenle ilgili hislerinizi de hesaba katmanız gerekiyor. Bildiklerinizle birlikte hissettiklerinize de kulak verirseniz, en iyi seçimi yapmış olursunuz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Sizi frenleyen bazı beklentileriniz olabilir. Bunu hiç düşündünüz mü? Bu beklentiler ister çok daha gençken ister yakın zamanda oluşmuş olsun, hissetmeseniz bile zihinsel olarak kendinizi sizden beklenenlerle paralel hale getirmiş olabilirsiniz.

Size ilham verici gelmeyebilir, ancak başkaları belirli bir yolun sizin için doğru olduğunu kesin bir şekilde ifade ettiğinden, kendinizi o yolu denemek zorunda hissedebilirsiniz. O zaman ya denemeniz ya da bu beklentiden uzaklaşmanız gerekir. Şu anda bir dönüm noktasındasınız. Sizi en çok neyin mutlu edeceğini düşünmeli ve buna öncelik vererek karar vermelisiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Son zamanlarda hayatınızda "nerede olmanız gerektiğini" analiz etmek için çok zaman harcamış olabilirsiniz. Belki de analizinizde yetersiz kaldınız ve bu da kendinizi başarısız hissetmenize neden oldu. Bir zamanlar hem kişisel hem de profesyonel anlamda çok büyük hayalleriniz vardı ve yapılacaklar listenizdeki tüm maddeleri işaretleyememiş olabilirsiniz.

Peki sizi istediğiniz şeyin peşinden gitmeye devam etmekten alıkoyan nedir? Kendiniz için üzülmek yerine, bir plan yapmaya başlayın ve bu konuda hevesli olmaya çalışın.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Her zaman en diplomatik insan siz değilsiniz. Azimli, son derece organize ve üretken olduğunuz için başkalarından taleplerde bulunuyorsunuz çünkü onlardan da aynısını bekliyorsunuz. Ancak bazen başka bir kişinin en iyi ilişki kurduğu liderlik tarzından yararlanmak en verimli yoldur.

Zorlanan, meydan okunan veya eleştirilen herkes, bunu layıkıyla karşılayamayabilir. Kendinizi mevcut duruma adapte edebilecek kadar zekisiniz. Başkaları için neyin en iyi sonucu vereceğini bilirseniz, başarı onlar için ne anlama gelirse gelsin, onları başarıya götürebilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Kendiniz için yapmadığınız ne tür şeyleri başkaları için yapıyorsunuz? Bu oldukça uzun bir liste olabilir çünkü güçlü bir sorumluluk duygunuz var. Kendinizi sürekli başkalarının refahından sorumlu hissediyorsunuz ve bazen sizin için önemliyse onlara yardım etmek için kendi yolunuzdan çıkıyorsunuz.

Zamanınızı paylaşmaktan kaynaklarınız konusunda cömert olmaya kadar, siz gerçekten ilgili ve yardımsever bir insansınız. Ancak bugün, ihtiyaç duyduğunuz birkaç şey olduğunu görmeniz gerekiyor ve cömertliğinizi kendinize yöneltmenin zamanı geldi. Bunu bir öncelik haline getirin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Birini bir tür girişimde sizinle birlikte hareket etmesi için ikna etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Belki bir aciliyet duygusu hissediyorsunuz ve biraz fazla zorluyorsunuz. Bir "lastik bant" ikilemiyle karşılaşabilirsiniz. Bir lastik bandı esnetebilir ve gerebilirsiniz, ancak bir kez çok fazla gerdiğinizde, asla eski formunu koruyamayacaktır.

Başka bir deyişle, zorlamaya devam ederseniz, hedeflediğiniz şeyin tam tersi bir etki yaratabilirsiniz. Biraz geri çekilmeye çalışın ve ne istediğinize dair mantıklı bir sunum yapın, ardından o kişiye karar vermesi için alan tanıyın. Bu şekilde, olayların sizin lehinize sonuçlanması daha olasıdır.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Ulaşmayı çok istediğiniz bir hedef sizin için doğru ya da iyi olmayabilir ya da en azından başkaları size böyle söylüyor olabilir. Ruhen bu arzuya meyilli olsanız bile, başkalarının sizinle paylaştığı fikirlerden de büyük ölçüde etkileniyorsunuz.

Kaçırdığınız şeyin ne olduğunu ve yine de bunu hedeflerseniz nelerin yanlış gidebileceğini merak ediyor olabilirsiniz. Bilge olarak gördüğünüz kişilerin geri bildirimlerini ve tavsiyelerini dinlemek harika olsa da, bu kararın en büyük bileşeni sizsiniz. Hiçbir şeyin bunu gölgelemesine izin vermeyin.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN