İzlemek için son günler: Popüler aksiyon dizisi, Netflix'ten kaldırılıyor! Büyük beğeni toplamıştı

İzlemek için son günler: Popüler aksiyon dizisi, Netflix'ten kaldırılıyor! Büyük beğeni toplamıştı

Dünya genelinde milyonlarca abonesi bulunan Netflix'in kütüphanesine her ay yeni yapımlar eklenirken bazı dizi-filmler de platformdan çıkarılıyor. Son olarak ilgiyle izlenen bir popüler dizi daha Netflix'e veda ediyor. İşte detaylar...

ABD merkezli online dizi-film platformu Netflix, son zamanlarda platformdan kaldırılan içerikler nedeniyle abonelerden oldukça fazla olumsuz eleştiri alıyor. Geçtiğimiz aylarda popüler gençlik dizisi Teen Wolf'u kütüphanesinden çıkaran platform, şimdi ise Shooter'ı kaldırıyor.

John Hlavin'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Shooter dizisi geçtiğimiz aylarda Netflix'in ABD kütüphanesinden çıkarıldı. Söz konusu yapım, 21 Eylül 2023 tarihinde ise Türkiye de dahil olmak üzere diğer tüm ülkelerin içerik listelerinden çıkarılacak.

shooter-dizisi-izle-turkce.jpg

SHOOTER DİZİSİ NETFLIX'TEN KALDIRILDI MI?

Shiftdelete'te yer alan habere göre, Shooter'ın Netflix'ten kaldırılma nedeni için resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak tahminler, şirketin diziyi platformda yayımlamak için yapımcı firma ile yaptığı anlaşmanın süresinin sona erdiği yönünde.

Toplamda 31 bölümden oluşan Shooter dizisi, aynı ada sahip 1997 yapımı bir filmden uyarlanarak karşımıza çıktı. Aksiyonu ile seyirciyi ekrana kilitlemeyi başaran yapım, eskiden keskin nişancı olan Bob Lee Swagger'ın etrafında dönüyor.

shooter-nasil-bir-dizi.jpg

SHOOTER DİZİSİ KONUSU NE?

Başarılı bir asker olduğu için birçok madalyaya sahip olan Swagger, büyük bir suikast girişiminin ardından kendini bir komplonun içinde bulur. Bu komplodan kurtulabilmek için savaşmak zorunda kalır. Şimdiye kadar çeşitli alanlarda ödül için aday olan Shooter dizisinin oyuncu kadrosunda Ryan Phillippe, Omar Epps ve Cynthia Addai-Robinson gibi sinema dünyasının önemli isimleri de bulunuyor.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN