Migros tüm müşterileri toplayacak! Bu indirim kaçmaz: O ürünün fiyatı düştükçe düştü! Sadece ilk gidenler ucuza kapacak

Migros tüm müşterileri toplayacak! Bu indirim kaçmaz: O ürünün fiyatı düştükçe düştü! Sadece ilk gidenler ucuza kapacak

Geçen seneden bu yana tuvalet kağıdının fiyatında yaşanan artışlar sonrasında almak oldukça zora soktu. Migros tuvalet kağıtlarında dev indirime gitti. İki al bir öde kampanyası ile büyük bir fırsat sunuyor. Daha fazla detaya haberimizden göz atabilirsiniz…

Tuvalet kağıdı, insanların tuvalet ihtiyaçları için kullandıkları, genellikle yumuşak ve dokulu bir kağıt türü olarak bilinir. Tuvalet kağıdı, tuvalet kağıdı ruloları ya da tekli paketler halinde satılmaktadır. Genellikle birkaç katmandan oluşurlar ve farklı markalara, özelliklere sahiptirler.

Tuvalet kağıdı insan sağlığına ve hijyene doğrudan etkisi vardır. Doğru kullanıldığı zaman tuvalet kağıdı, temizlik ve hijyen sağlarken enfeksiyon ve hastalık risklerini en aza indirir. Tuvalet kağıdı çöpe atılmamalı, çoğu insan tuvalete atıyor. Ancak bazı toplumlarda su ile temizlik de yaygındır.

Migros tuvalet kağıdı indirimi

Son zamanlarda sürdürülebilirlik için çevre dostu ve geri dönüştürülebilen tuvalet kağıtlarına rağbet artmıştır. Bu kağıtlar daha az kaynağa ve çevre dostu üretim yolları kullanılarak üretilir ve geri dönüştürülebilen malzemelerden üretilmektedir.

Migros, İsviçre merkezli perakende zincirleri arasında yer alır. 1925 yılında kurulan Migros, bugün İsviçre'nin en büyük perakende zincirlerinden biridir. Migros temel ihtiyaç maddeleri, temizlik ürünleri, beyaz eşya, giyim, elektronik ürünler ve daha fazlasının satışını yapmaktadır. Migros'un İsviçre'nin yanı sıra Türkiye, Mısır, Kazakistan ve Gürcistan gibi pek çok ülkede de mağazası bulunuyor.

Migros, müşterilerine uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunmak amacıyla kurulmuştur. Migros mağazalarında hem yerel ve uluslararası markaların ürünleri hem de Migros'un kendi markası olan M-Budget ürünleri satılmaktadır. Migros, çevreye duyarlı ve sürdürülebilir üretim ve tedarik zinciri uygulamalarına da büyük önem vermektedir.

Migros, müşterilerine online alışveriş hizmeti de sunuyor. Ayrıca müşterileri için indirim ve promosyonlar düzenlemektedir. Müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet politikası benimseyen Migros, düzenli olarak müşteri anketleri ve müşteri memnuniyeti geri bildirimleri toplamaktadır.

Çılgın Migros kampanyası! Böyle avantaja şahit olunmadı…

Büyük tuvalet kağıdı kampanyası Migros'tan geldi. Migros çift taksit kampanyasını açıkladı. Kampanya kapsamında tuvalet kağıdında yapılan ikiye bir indirimler şöyle oldu;

Selpak Tuvalet Kağıdı 16'lı 179,90 Türk Lirası

Papia Tuvalet Kağıdı 16'lı 3 Kat 179,90 Türk Lirası

Sofia Tuvalet Kağıdı Beyaz 16'lı 162,90 Türk Lirası

Yukarıdaki aynı tuvalet kağıdından iki tane alarak, iki ürünü tek fiyata almak mümkün.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN