Ünlü oyuncunun cesedi, sandığın içinde toprağa gömülü halde bulundu! Korkunç gerçeği evcil hayvanlar ortaya çıkardı

Dünyaca tanınan ve sevilen oyuncunun feci ölümü, hayranlarını yasa boğdu. Ünlü aktörün evinde beslediği köpekler sayesinde dehşete düşüren cinayet ortaya çıktı. İşte detaylar...

Brezilya'nın Rio de Janeiro kentinin batısındaki bir mahallede yaşayan 44 yaşındaki aktör Jeff Machado'nun bir süredir kayıp olması sonrasında yapılan incelemelerde korkunç gerçek ortaya çıktı.

unlu-oyuncunun-cesedi-sandiktan-cikti-4.jpg

Machado'nun ailesinin kendisinden haber alamaması ve evcil hayvanlarının da evin bahçesinde başıboş dolaşmasından sonra polisin başlattığı soruşturma tamamlandı. Yapılan incelemeler sonucunda ünlü oyuncunun cansız bedeni müstakil bir evin zeminine gömülmüş bir sandıkta ortaya çıktı.

unlu-oyuncunun-cesedi-sandiktan-cikti-3.jpg

Yetkililer, sandıkta elleri ve bacakları birbirine bağlı bir şekilde bulunan Machado'nun boynunda da çelikten bir kablo olduğunu tespit etti. Soruşturmayı derinleştiren Brezilya polisi Rio'da Jeander Vinicius da Silva Braga adlı adamı yakaladı.

unlu-oyuncunun-cesedi-sandiktan-cikti-2.jpg

CESEDİ SANDIKTAN ÇIKTI

Sorgusu sırasında Braga, suçunu kabul ederken başkalarının da cinayete dahil olduğunu iddia etti. Suçlananlar arasında yer alan ve cesedin bulunduğu evi kiralayan yapımcı Bruno Rodrigues ise halen bulunamadı.

Kings isimli dizide rol alarak şöhrete kavuşan ve bir köpek tutkunu olan Machado'nun 8 köpeği bulunuyordu. Ünlü oyuncu sosyal medyadan sık sık köpekleriyle fotoğrafını paylaşıyordu.

Ünlü oyuncunun cansız bedeni evin zeminine gömülmüş eski bir sandıktan çıktı.

unlu-oyuncunun-cesedi-sandiktan-cikti-5.jpg

"CİNSEL İÇERİKLİ FİLM ÇEKİYORDUK"

En son 31 Ocak 2023 tarihinde görülen Machado'nun katilinin arkadaşlarına ve ailesine mesajlar atarak iyi olduğunu söylediği ortaya çıktı. O dönemde Machado'nun sosyal medyada da paylaşım yaptığı belirtilirken katilinin bu mesajları attığı tahmin ediliyor.

Rodrigues'in bir süredir Machado'dan para istediği belirtilirken, TV yapımcısı Brezilya'nın saygın medya kuruluşu Globo'ya bir açıklama yaptı. Halen polise teslim olmayan ve hakkındaki iddiaları yalanlayan Rodrigues, "Ben, Braga ve Machado ile cinsel içerikli film çekiyordum ve o sırada Marcelo isimli biri geldi ve aktörü öldürdü" dedi.

unlu-oyuncunun-cesedi-sandiktan-cikti-6.jpg

PLANI GEÇEN YIL YAPMIŞLAR

Rodrigues'in bu açıklamaları Brezilya polisini ikna edemezken, Braga da sorgusu sırasında Marcelo diye birini görmediğini ve tanımadığını açıkladı. Braga, "Cinayet geçen yıl Rodrigues tarafından detaylıca planlandı ve amacımız Machado'nun malvarlığının tamamını çalmaktı. Cinsel ilişki bu planda yoktu" yorumunu yaptı.

Şiddet ve cinayetlerin çok yaygın olduğu Brezilya'da geçen yıl 40 bin 888 cinayet işlendi. Bu da günde 111 cinayete denk geliyor.

unlu-oyuncunun-cesedi-sandiktan-cikti-1-001.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN