Otelinin Yarısını Verdi Nikah Masasına Oturdu! 42 Yaş Küçük Sevgilisine Dudak Uçuklatan Düğün Hediyesi

Otelinin Yarısını Verdi Nikah Masasına Oturdu! 42 Yaş Küçük Sevgilisine Dudak Uçuklatan Düğün Hediyesi

Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, uzun süredir birlikte olduğu kendisinden 42 yaş küçük sevgilisini nihayet nikah masasına oturttu. 77 yaşındaki damat 35 yaşındaki geline düğün hediyesi olarak alaçatı'daki otelinin yarısını verdi. Üstelik genç gelin dev holdinginde yönetim kuruluna girdi.

77 yaşındaki Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, önceki gün kendisinden 43 yaş küçük sevgilisi Merve Sakallı ile İzmir'de nikah masasına oturdu. Çiftin düğünü İzmir'in Torbalı ilçesinde bulunan Arkas Bağları'nda gerçekleşti.

DÖRDÜNCÜ EŞİ KENDİSİNDEN 42 YAŞ KÜÇÜK

İzmirli ünlü iş insanı ve Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas 4'üncü kez evlendi. Arkas'ın 4. eşiyle arasındaki yaş farkı dikkat çekti. 1945 doğumlu Arkas kendisinden 42 yaş küçük olan Merve Sakallı ile İzmir'in Torbalı ilçesinde yer alan Arkas Bağları'nda evlendi. Daha önce 3 kez evlenen ünlü iş insanının düğününe başta aile üyeleri olmak üzere iş dünyasının ve cemiyetin önemli simaları katıldı.

Çiftin düğünleri 25 Haziran günü, İzmir'in Torbalı ilçesinde bulunan Arkas Bağları'nda gerçekleşti. Lucien Arkas'ın nikah şahitliğini Fransa Büyükelçisi Herve Magro, müstakbel eşinin şahitliğini de Fransa Fahri Konsolosu Zeliha Toprak gerçekleştirdi.

arkas-evlendi.jpg

EVLİLİK SÖZLEŞMESİ YAPTILAR

Takvim Saklambaç'ta yer alan habere göre; Lucien Arkas'ın dördüncü evliliğini yaptığı Merve Sakallı'ya düğün öncesi evlilik sözleşmesi imzalattığı iddia edildi. Bu kararı aile fertlerinin isteğiyle alan ünlü iş insanı, Merve Sakallı'ya da Alaçatı'da ortak olarak açtıkları lüks butik otelin yarı hissesini verdi. Bir diğer iddiaya göre de Merve Hanım, şirketin yönetim kuruluna da girdi ancak işleyiş konusunda herhangi bir söz hakkı bulunmayacak. İddialara göre genç gelin Merve Sakallı, Lucien Arkas'dan bir bebek sahibi olmak istiyor ve u nedenle nikah masasına oturdular.

arkasholding.jpg

LUCİEN ARKAS KİMDİR?

Fransız asıllı Türk vatandaşı Lucien Arkas, 1945'te İzmir'de doğdu. İzmir Saint Joseph Lisesi'nden mezun oldu. Fransızca, İngilizce, İtalyanca ve Yunanca bilen Arkas, 2000 yılından bu yana Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı. Lucien Arkas'ın ilk evliliğinden Diane, Claire ve Bernard adında üç çocuğu var. İkinci evliliğini sekreteri Esra Arkas, üçüncü evliliğini Gülbeniz Hanım ile yaptı. Bu evlilikten de bir çocukları oldu.

ARKAS AİLESİ'NİN HİKAYESİ

Fransa'nın Korfu Adası'nda yaşayan Arkas Ailesi 1840 yılında İzmir'e gelerek bu şehre yerleşti. Lucien Arkas'ın dedesi Gabriel Jean Arcas 1902 yılında iki Fransız ortağı ile bir ithalat şirketi kurdu. Şirket 2. ve 3. kuşakları ile birlikte Türkiye'nin en büyük ve saygın şirketleri arasında yer alıyor.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN