Zeka oyunu ıq testi: Bu asırlık resimdeki 14 hatayı 22 saniyede saptayabilirseniz mantığınız diğerlerinden daha iyi!

Zeka oyunu ıq testi: Bu asırlık resimdeki 14 hatayı 22 saniyede saptayabilirseniz mantığınız diğerlerinden daha iyi!

Bu asırlık resimde birkaç hata var. Hepsini fark edebilir misin? Yapabiliyorsanız, IQ'nuz diğerlerinden daha yüksektir. Haydi hemen deneyin...

Zeka Testi: IQ testleri genellikle birinin yüksek veya düşük zeka katsayısına (IQ) sahip olup olmadığını belirlemek için yapılır. Test, bir kişinin bilişsel yeteneklerini, yani problemleri çözme ve mantıksal olarak muhakeme etme yeteneğini ölçer. Sözlü, sözel olmayan ve tam ölçekli gibi çeşitli IQ testleri vardır. Bu testler genellikle kapsamlı ve sıkıcıdır. Neyse ki, IQ zeka testlerinizi test etmenin heyecan verici ve eğlenceli bir yolu da var. Zeka oyunları, bir kişinin mantıksal düşünme ve problem çözme yeteneklerini ölçmenin muhtemelen en eğlenceli ve heyecan verici yoludur. Ve senin için hazır bir tane var.

ZEKA OYUNU IQ TESTİ: BU ASIRLIK RESİMDEKİ 14 HATAYI 22 SANİYEDE SAPTAYABİLİRSENİZ MANTIĞINIZ DİĞERLERİNDEN DAHA İYİ!

Bugünün zeka oyunu bulmacasına bir göz atalım.

brain-teaser-spot-14-mistakes-in-22-seconds.jpg

Bu eski resimde sanatçı toplamda 14 hata yapmıştır. Hepsini bulup mantıksal becerilerinizin diğerlerinden daha iyi olduğunu kanıtlayabilir misiniz? Bu bilmeceyi çözmen için sana bolca zaman veriyoruz. 14 hatanın hepsini tespit etmek için 22 saniyen var.

Bunu çözecek kadar yetenekli misin? Hadi seni test edelim!

ZEKA OYUNU ÇÖZÜMÜ

Bu zeka bulmacasında, 22 saniyede 14 hatayı görmeniz gerekiyordu. Bu beyin teaser resimli bulmacayı çözemediyseniz, merak etmeyin, resimdeki 14 hatayı görmek için aşağı kaydırın.

brain-teaser-answer-spot-14-mistakes-in-22-seconds.jpg

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN