Bu kadarı da olmaz artık! Ev sahibinin gözlerinin içine bakarak çaldı ve...

Denizli'de bir evin bahçesine dalan maskeli hırsız, gözüne kestirdiği saksıyı sanki kendisininmiş gibi alarak hiçbir şey olmamış gibi çaldı. Hedeflediği saksıyı evin sahibinin gözleri önünde çalan o hırsız ise kameralara böyle yansıdı.

Bir evin bahçesine dalan maskeli hırsız, gözüne kestirdiği saksıyı evin sahibinin gözleri önüne çaldı ve hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti.

İddialara göre sabah saatlerinde elektrikli bisikletiyle sokağa giren maskeli genç hırsız, evin bahçesinde gözüne kestirdiği saksıyı almak için harekete geçti. İlk önce bisikletini kaçmaya uygun bir noktaya bırakan hırsız, ardından sessizce bahçe kapısını açarak içeri girdi.

HİÇBİR ŞEY OLMAMIŞ GİBİ YOLUNA DEVAM ETTİ

Hırsız saksıyı iki eliyle yandan tutup çıkarmaya çalıştığı esnada, ev sahibi Gülfizar S. sesleri duyarak kapıyı açtı. Saksıyı götürmekte kararlı olan hırsız, ev sahibinin bağırış sesleri ve üzerine gelmesine rağmen sırtına yüklediği saksıyı hiçbir şey olmamış gibi elektrikli bisikletine yükleyip gitti. Kısa süreli şok yaşayan Gülfizar S., komşularından yardım istedikten sonra ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye sevk edilen güvenlik güçleri, izlediği kamera görüntüleri sonra şüphelinin peşine düştü.

EV SAHİBİNİN GÖZLERİ ÖNÜNE ÇALDI

Hırsızlık anı ise saniye saniye evde bulunan kameraya yansıdı. Görüntülerde hırsızın gelip saksıyı sırtına yüklediği esnada ev sahibinin kapıyı açması ve hırsızın saksıyla beraber kaçarak uzaklaşması yer aldı. Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.