Depreme yakalanan anne ve kızın dehşet anları! 'Anne ne olur buraya gel'

Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğündeki depreme dair yeni videolar gelmeye devam ediyor. Sosyal medyada Veysi Polat adlı gazeteci tarafından paylaşılan videoda, deprem anında evin parçalanmasına tanıklık eden bir anne ve kızı görüntülendi. Korku dolu o anlar ise kameralara böyle yansıdı.

Kahramanmaraş'ta gerçekleşen, 10 ili etkileyen 7.7 büyüklüğündeki depreme yakalanan anne ve kızın korku dolu anları kameralara yansıdı.

6 Ocak Pazartesi sabaha karşı saat 04.17 sularında Kahramanmaraş Pazarcık merkezli meydana gelen 7.7 büyüklüğündeki deprem 10 ili ve beraberinde binlerce kişiyi etkiledi. Can kaybı her geçen gün artarken harabeye dönen evler ise görenlerin tüylerini diken diken ediyor.

DEPREM ANLARINI CEP TELEFONUNA KAYDETTİ

Kahramanmaraş merkezli depremin ardından Elbistan bölgesinde de 7.6 büyüklüğünde bir deprem daha gerçekleşti ve bu deprem de durumu daha kötüleştirdi. Öte yandan, depreme yakalanan bir aile ise o anları cep telefonuna kaydetti.

DUVARDAKİ ÇATLAKLAR DİKKAT ÇEKTİ

Veysi Polat adlı gazeteci tarafından paylaşılan videoda bir anne ve kızının deprem anındaki korku dolu anları kameralara yansıdı. Görüntülerde anne ve kızın binadan çıkmaya çalıştığı görülürken evin duvarında oluşan çatlaklar ise dikkat çekti.