Otomobil konsolu hırsızları güvenlik kameralarına yakalandı!

Üsküdar ve Ümraniye'de güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde 3 farklı otomobilden konsol hırsızlığı yapıldığı görüldü. Olayın ardından arama başlatan polis ise 27 ayrı suçtan kaydı bulunan şüpheliyi yakaladı ve adliyeye sevk etti. O anlar ise kameralara böyle yansıdı.

Üsküdar ve Ümraniye'de otomobillerden konsol çalan şüpheliler güvenlik kameralarına yakalandı. Şüphelilerden biri ise yapılan çalışmalar sonucunda yakalandı.

Üsküdar’da 2, Ümraniye’de 1 otomobilden konsol çalınması üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince çalışma başlatıldı. Yapılan çalışmalarda olayın şüphelilerinden olduğu tespit edilen Caner T. (31) yakalandı. Caner T.’nin 27 adet suç kaydı olduğu tespit edildi. Şahıs, polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

KONSOL HIRSIZLIĞI GÜVENLİK KAMERALARINDA

Otomobilden konsolun çalındığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde motosikletli iki kişi bir otomobilin yanına geliyor. Motosikletten inen bir kişi otomobilin kapısını açıp konsolu çalıyor ardından motosiklete biniyor ve birlikte kaçıyorlar.

O anlar ise kameralara böyle yansıdı.