01.04.2020  15:52

Rüyada fotoğraf görmek ne anlama geliyor? Rüyada fotoğraf görmenin yorumu

Rüyada fotoğraf görmek, pek çok rüya yorumuna göre, rüya sahibinin eski bir dostu ile yeniden bir araya geleceği anlamını taşır. karar.com olarak rüyada fotoğraf görmekle alakalı en ayrıntılı rüya tabirlerini ve bilmeniz gerekenleri bir araya getirdik…

+
-

Rüyada fotoğraf görmek, rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerini geride bırakıp hayata olumlu yönden bakacağına işaret eder. Eski fotoğraf görmek, siyah beyaz fotoğraf görmek ve vesikalık fotoğraf görmek gibi farklı anlamları bulunan rüyaların tabirlerini haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA FOTOĞRAF GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada fotoğraf görmek, rüyayı gören kişinin kazancını helal yoldan elde edeceğine ve yoğun iş yaşamı nedeni ile uzun bir tatile ihtiyacı olacağına delalet eder. Rüyada fotoğrafa baktığını gören kişi, ailesi tarafından çok sevilir ve yaptığı hatalar kolaylıkla affedilir.

Rüyada fotoğraf görmek, aynı zamanda, rüyayı gören kişinin eskiden çok sevdiği ve görüştüğü ancak uzun zamandır görüşmediği bir kişi ile yeniden bir araya geleceği anlamını taşır.

ESKİ FOTOĞRAF GÖRMEK

Rüyada eski fotoğraf görmek, zamanının kıymetini bilmeyen rüya sahibinin kaybettiği bir kişiye özlem duyduğu şeklinde yorumlanır. Farklı bir rüya tabirinde ise, rüyada eski fotoğraf görmek, itibarını kaybeden rüya sahibinin zamanla eski itibarını yeniden kazanacağına işaret eder. Bununla birlikte, rüyada eski fotoğraf gören kişi, yeni tanıştığı kişilerle sağlam dostluklar kuracak demektir.

SİYAH BEYAZ FOTOĞRAF GÖRMEK

Rüyada siyah beyaz fotoğraf görmek, rüyayı gören kişinin özlem çektiğine işaret eder. Rüyada siyah beyaz fotoğraf gören kişi hasretini çektiği kişilerle kavuşur.

VESİKALIK FOTOĞRAF GÖRMEK

Rüyada vesikalık fotoğraf görmek, çok hayırlı anlamlara sahiptir. Rüyayı gören kişinin iyi bir işe adım atacağı ve bu işin hayırlara vesile olacağı anlamını taşır.

RESİM GÖRMEK

Rüyada resim görmek, kişinin dünya malına odaklanacağına delalet eder. Çok çalışacağına iş hayatında karşısına çıkan zorlukların üstesinden geleceğine, pek çok rakibini alt edeceğine, bol kazanç sahibi olacağına delalet eder. 

MANZARA FOTOĞRAFI GÖRMEK

Güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında hayırlı olaylar olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin iyi huylu, ruhu temiz, temiz kalpli ve ince ruhlu bir yapıya sahip olduğunu ifade eder.

DİĞER HABERLER
Valilikten Grup Yorum konseri açıklaması
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan Siirt şehitleri için başsağlığı
34 kente seferler 4 Haziran'da
Bu yıl da bitmezse sokağa çıkamam
6 ilde acele kamulaştırma kararı
Salgınla mücadele bitmedi, rehavete kapılmayın
Hile yapmaya niyetliler