30.03.2020  15:32
SON GÜNCELLEME: 
30.03.2020  15:33

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek ne anlama geliyor? Rüyada sevdiğin kişiyi görmenin anlamı

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek, rüya sahibinin uzun zamandır birlikte olduğu ve güzel zamanlar geçirdiği kişi ile evleneceğine delalet eder. karar.com olarak görülme şekline göre farklı anlamları bulunan rüyada sevdiğini görmekle ilgili bilmeniz gerekenleri haberimizde bir araya getirdik…

+
-

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiyi çok özlediğine ve gece gündüz onu düşündüğüne işaret eder. Haberimizde, sevdiği kişiyi ağlarken görmek, sevdiği kişiyi öptüğünü görmek ve sevdiğini başkasıyla görmek gibi farklı rüyaların tabirlerini okurlarımız için hazırladık…

RÜYADA SEVDİĞİN KİŞİYİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek, rüya sahibinin uzun zamandır birlikte olduğu, her anını paylaştığı ve yoğun hisler beslediği kişi ile evlilik yapacağına delalet eder. Bununla birlikte rüya sahibinin sevdiği kişi ile ilgili çok mutlu olacağı, güzel bir haber alacağı anlamını taşır.

Rüyada sevdiğin kişiyi görmek, farklı bir rüya tabirinde ise, rüyayı gören kişinin sevdiği kişiye karşı çok büyük özlem duyduğuna, hasretlik çektiğine ve her anında onu düşündüğüne işaret eder.

SEVDİĞİ KİŞİYİ AĞLARKEN GÖRMEK

Rüyada sevdiği kişiyi ağlarken görmek, mutluluk olarak yorumlanır. Rüyada sevdiğini ağlarken gören kişinin, artık sevdiği ile kavuşacağına, aradaki hasretliklerin son bulacağına, mesafelerin ve engellerin ortadan kalkacağına, çekilen sıkıntıların sona ereceğine ve birlikte mutluluk yaşayacaklarına delalet eder. 

SEVDİĞİ KİŞİYİ ÖPTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada sevdiği kişiyi öptüğünü görmek, rüya sahibinin rüyada öptüğü kişiden çok kısa zaman içinde güzel haberle alacağı, bu haber ile yaşanan kederlerin, çekilen sıkıntıların son bulacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda, rüyada sevdiğini öptüğünü gören kişi ile sevdiğinin hiç beklemediği bir yerde ve şekilde karşılaşacağına ve hasret gidereceklerine delalet eder.  

Rüyada sevdiğini başkasıyla görmek, rüya sahibinin kadın ve erkek oluşuna göre iki farklı şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişi eğer bir kadın ise, kişinin sevdiğinin etrafında başka bir kadın olduğuna ve onun ilgilisinin çekebilmek için her şeyi yapmaya hazır olduğuna işaret eder. Rüya sahibi eğer erkek ise, sevdiği kadının ona sadık olduğuna ve her zaman için sevdiğine güvenmesi gerektiğine işaret eder.


 

DİĞER HABERLER
Eski Genelkurmay Başkanı Karadayı neden öldü?
Cuma namazı kılınacak camiler belli oldu
Yazı beklemeyin
Kısıtlamalar devam edecek mi?
28 ŞUBAT'IN PAŞASI SESSİZCE DEFNEDİLDİ
Dilek hemşireye umut olalım
Demokrasi ve Özgürlükler Adası nerede?