Back To Top

Diğer Şırnak Haberleri

Uludere’de halk toplantısı yapıldı
Uludere’de halk toplantısı yapıldı AK Parti Şırnak’ın Uludere İlçe Başkanlığı tarafından, vatandaşların sorunlarını dinlemek ve çözüm bulmak üzere halk toplantısı düzenlendi.
Uludere’de okuma seferberliği devam ediyor
Uludere’de okuma seferberliği devam ediyor Şırnak’ın Uludere İlçe Kaymakamlığı tarafından başlatılan okuma seferberliği meyvelerini vermeye başladı.
Öğrencilerin sıcak havada ders görmesine razı olmadı, klimaları ücretsiz tamir etti
Öğrencilerin sıcak havada ders görmesine razı olmadı, klimaları ücretsiz tamir etti Şırnak’ın Silopi ilçesinde beyaz eşya tamircisi Mustafa Dündar, öğrencilerin sıcak havada ders işlediğini görmesi üzerine sınıfın bozuk klimasını ücretsiz tamir....
Silopi’de din görevlileri yemekte buluştu
Silopi’de din görevlileri yemekte buluştu Şırnak’ın Silopi İlçe Kaymakamı Sezer Işıktaş, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla din görevlileri ile yemekte bir araya geldi.
Memur-Sen heyetinden Sağlık-Sen Şube Başkanı Giyasettin Ucaş’a ziyaret
Memur-Sen heyetinden Sağlık-Sen Şube Başkanı Giyasettin Ucaş’a ziyaret Memur-Sen Şırnak İl Başkanı Abdullah Çatı ve beraberindekiler, Sağlık-Sen Şırnak Şube Başkanı ve Cizre Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Giyasettin Ucaş’ı....
Öğrencileri ’Kırmızı Halı’ sererek karşıladı
Öğrencileri ’Kırmızı Halı’ sererek karşıladı Şırnak’ın Silopi ilçesinde bulunan Mehmet Akif Ersoy İlkokulu Müdürü Nurettin Kaden, farkındalık oluşturmak için öğrencileri sabah okula gelirken kırmızı halı serip,....
Şırnak’ta terör örgütüne şafak operasyonu
Şırnak’ta terör örgütüne şafak operasyonu Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü tarafından merkez, Cizre, Silopi, İdil ve Uludere ilçelerinde tespit edilen terör şüphelilerine yönelik yapılan eş zamanlı şafak....
Şırnak’ta Nuh’un gemisinin bulunması için çalışma başlatılıyor
Şırnak’ta Nuh’un gemisinin bulunması için çalışma başlatılıyor Türkiye Turizm Tanıtma Platformu (TÜTAP) Başkanı Fikret Yıldız, Hz.
Türkiye Kamu-Sen’den Vali Pehlivan ve Emniyet Müdürü Başbuğ’a ziyaret
Türkiye Kamu-Sen’den Vali Pehlivan ve Emniyet Müdürü Başbuğ’a ziyaret Türkiye Kamu-Sen Şırnak İl Başkanı Turgut Tatar ve şube başkanları, Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan ile İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ’u makamında ziyaret etti.
Şırnak’ta ’Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz’ uygulaması
Şırnak’ta ’Yaya Güvenliğinin Nöbetçisiyiz’ uygulaması Şırnak’ta, İçişleri Bakanlığı tarafından başlatılan ’Öncelik Yayanın’ kampanyası kapsamında ’Yaya Güvenliğinin Bekçisiyiz’ uygulaması gerçekleştirildi.
Kamu binası botanik bahçeye çevrildi
Kamu binası botanik bahçeye çevrildi Şırnak’ın Uludere İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü bahçesi, müdür ve personellerin çalışması sonucu botanik bahçeye çevrildi.
Şırnak’ta toplantı ve yürüyüşler 15 gün yasaklandı
Şırnak’ta toplantı ve yürüyüşler 15 gün yasaklandı Şırnak Valiliği, kentte düzenlenmesi planlanan yürüyüş, basın açıklaması, oturma eylemi, stant açma ve çadır kurmayı 15 gün süreyle yasakladı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN