Emine Erdoğan'a nasıl ve nereden ulaşabilirim? Emine Erdoğan iletişim bilgileri

Emine Erdoğan'a nasıl ve nereden ulaşabilirim? Emine Erdoğan iletişim bilgileri

Emine Erdoğan’a mesaj göndermek isteyen kişiler Emine Erdoğan’a nereden ulaşabilirim? sorusunun yanıtı arıyor. Emine Erdoğan'a ulaşmak için neler yapabileceğinizi sizlerle paylaştık. İşte Emine Erdoğan iletişim bilgileri…

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi olan Emine Erdoğan, 1955 yılında İstanbul'da doğdu. Siirtli olan Emine Erdoğan, Zeynep Kamil İlkokulu'nda eğitim aldı. Eğitimine Mithatpaşa Akşam Sanat Okulu’nda devam eden Emine Erdoğan, okuldan mezun olamadı. İki kızı ve iki oğlu bulunan Emine Erdoğan, sosyal ve siyasi hayatta aktif rol oynamaktadır. ‘İdealist Kadınlar Birliği’nin kurucu üyeleri arasında yer alan Emine Erdoğan, 1978 yılında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile evlendi. Birçok vatandaş farklı nedenlerle Emine Erdoğan'a ulaşmak istiyor. Bu nedenle Emine Erdoğan’a nereden ulaşabilirim? sorusunun yanıtı araştırılıyor. İşte Emine Erdoğan iletişim bilgileri…

EMİNE ERDOĞAN’A NEREDEN ULAŞABİLİRİM?

Birçok programda yer alan Emine Erdoğan insan ilişkilerine de son derece önem vermektedir. Sosyal yardım etkinliklerinde kendisine ulaşmaya çalışan ve yardıma muhtaç olan kişilere yanıt veren Erdoğan, bu nedenle birçok kez ödüle layık görüldü. İngiltere'de düzenlenen Dünya Müslüman Hayırseverler Kongresinde “İnsani Hizmet Takdir Ödülü” alan Emine Erdoğan yardım eli uzatmaya devam ediyor.

emine erdoğan iletişim bilgileri

Emine Erdoğan'a ulaşmak isteyen kişiler Twitter ya da Instagram hesabı üzerinden mesaj atabilir. Telefon adresi ya da mail adresi yer almasa da sosyal medya hesapları üzerinden şikayet ve dileklerinizi iletebilirsiniz. “emineerdogan” Instagram adresi ve @EmineErdogan Twitter adresi üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.

Vatandaşlar tarafından iletilen mesajlar Emine Erdoğan'ın danışmanları tarafından incelenir. Gerekli görülmesi durumunda ise bu kişilerle iletişime geçilerek şikayet ve dileklerine çözüm üretilir. Sosyal medya hesapları dışında Emine Erdoğan'a ulaşmak için başka bir yöntem yer almıyor.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN