Back To Top

Diğer Bitlis Haberleri

Adilcevaz’da kaçak avlanılan 7 kınalı keklik ele geçirildi
Adilcevaz’da kaçak avlanılan 7 kınalı keklik ele geçirildi Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde polis ekipleri tarafından yapılan yol uygulamasında 7 kınalı keklik ile birlikte tuzaklama malzemesi ele geçirildi.
BİGACEM’in “Temel Gazetecilik” kursları tamamlandı
BİGACEM’in “Temel Gazetecilik” kursları tamamlandı Bitlis Gazeteciler Cemiyeti (BİGACEM) tarafından SODES destekli olarak hayata geçirilen “Genç Gazeteciler Yetişiyor” isimli projesi kapsamında Ahlat ve Tatvan....
Tatvan’da 19 Mayıs kutlamaları
Tatvan’da 19 Mayıs kutlamaları Bitlis’in Tatvan ilçesinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve spor Bayramı düzenlenen törenle kutlandı.
Güroymak’a kent meydanı yapılıyor
Güroymak’a kent meydanı yapılıyor Bitlis’in Güroymak Belediyesi ilçeye kent meydanı yapma çalışmalarına başladı.
Bitlis ve ilçelerinde 19 Mayıs kutlamaları
Bitlis ve ilçelerinde 19 Mayıs kutlamaları Bitlis ve ilçelerinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerle kutlandı.
Hizan’da ortaokul öğrencilerinin resim sergisi
Hizan’da ortaokul öğrencilerinin resim sergisi Bitlis’in Hizan Karasu Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerinin resim derslerinde yaptıkları çalışmalar sergilendi.
Hizan’da 19 Mayıs ’Meşaleli Yürüyüş’ ile kutlandı
Hizan’da 19 Mayıs ’Meşaleli Yürüyüş’ ile kutlandı Bitlis’in Hizan ilçesinde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında ‘Meşaleli Yürüyüş’ düzenledi.
Hizan’da ‘Kudüs’ protestosu
Hizan’da ‘Kudüs’ protestosu Bitlis’in Hizan ilçesinde ABD’nin Tel Aviv’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması ve İsrail askerlerinin Filistinlileri katletmesi protesto edildi.
Belediyeden kadınlara meslek edindirme kursu
Belediyeden kadınlara meslek edindirme kursu Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde “Üretimde Bende Varım Projesi” kapsamında bayanlara yönelik meslek edindirme kurslarının açılışı yapıldı.
Ahlat’ta \
Ahlat’ta "Kudüs" protestosu Bitlis’in Ahlat ilçesinde ABD’nin Tel Aviv’deki büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması ve İsrail askerlerinin Filistinlileri katletmesi protesto edildi.
Tatlı üreticileri ceviz içi tercih ediyor
Tatlı üreticileri ceviz içi tercih ediyor Bitlis’in Ahlat ilçesinde ki tatlı üreticileri fıstık içi fiyatlarının yüksek olmasından dolayı tatlı çeşitlerinde ceviz kullanmayı tercih ediyor.
Tatvan’da “KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı” toplantısı düzenlendi
Tatvan’da “KOBİGEL-KOBİ Gelişim Destek Programı” toplantısı düzenlendi Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Bitlis İl Müdürlüğü ve Tatvan Ticaret ve Sanayi Odası (TATSO) tarafından ilçede....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN