Back To Top

Diğer Bitlis Haberleri

Ahlat’ta 1,5 ton kaçak avlanmış balık ele geçirildi
Ahlat’ta 1,5 ton kaçak avlanmış balık ele geçirildi Bitlis’in Ahlat ilçesinde jandarma ekipleri tarafından Van Gölü’nde avlanması yasak 1,5 ton inci kefali balığı ele geçirildi.
Cumhurbaşkanı için ’dombıra’nın Arapça klibini çekiyor
Cumhurbaşkanı için ’dombıra’nın Arapça klibini çekiyor Suriye Bayır Bucak Türkmenlerinden ses sanatçısı Adil Şan, Bitlis’in Ahlat ilçesinde bulunan dünyanın en büyük Türk-İslam mezarlığı olarak kabul edilen ve Anadolu’daki....
Hayırsever iş adamından 1 milyonluk bağış
Hayırsever iş adamından 1 milyonluk bağış Hayırsever iş adamı Ahmet Mücteba Albayrak, Bitlis’in Güroymak ilçesinde bilgi evi yapılması için 1 milyon liralık bağış yaptı.
Tatvan Kaymakamlığının projesi kabul edildi
Tatvan Kaymakamlığının projesi kabul edildi Bitlis’in Tatvan Kaymakamlığı Proje Koordinasyon Merkezi (PKM) tarafından hazırlanan engelli oyun merkezi ve kütüphane projesi, Doğu Anadolu Projesi (DAP) Bölge....
Bakan Kılıç Bitlislilerde sahurda bir araya geldi
Bakan Kılıç Bitlislilerde sahurda bir araya geldi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Bitlis kardeş şehir buluşması kapsamında Bitlis’e gelerek sahur programına katıldı.
Bakan Kılıç’ın Bayırbucak Türkmeniyle renkli diyaloğu kahkahaya neden oldu
Bakan Kılıç’ın Bayırbucak Türkmeniyle renkli diyaloğu kahkahaya neden oldu BİTLİS (İHA) – Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile Bayırbucak Türkmeni sanatçılarından Adil Şan’ın renkli diyaloğu kahkahaya neden oldu.
Bakan Kılıç Bitlis’te
Bakan Kılıç Bitlis’te Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun başlattığı yürüyüşe ilişkin, “Adalet sokaklarda aranmaz.
Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis’te
Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç Bitlis’te Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun-Bitlis Kardeş Şehir Buluşması kapsamında Bitlis’e geldi.
Ahlat’taki yetim aileler iftarda buluştu
Ahlat’taki yetim aileler iftarda buluştu Bitlis İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (Bitlis İHH) tarafından Ahlat’taki yetim ailelere yönelik iftar programı düzenlendi.
Akev’den iftar yemeği
Akev’den iftar yemeği Merkezi Ankara’da bulunan Ahlat Kültür ve Eğitim Vakfı (AKEV), her yıl geleneksel olarak verdiği iftar yemeğini bu sene Bitlis’in Ahlat ilçesinde düzenledi.
(Özel Haber) İhtiyaç sahipleri için ’askıda giysi’
(Özel Haber) İhtiyaç sahipleri için ’askıda giysi’ Bitlis’in Tatvan ilçesinde cadde üzerindeki bir duvara asılan elbise askıları sayesinde vatandaşların evlerinde kullanmadıkları giysilerin ihtiyaç sahiplerine....
HDP’den Tatvan’da iftar yemeği
HDP’den Tatvan’da iftar yemeği HDP Bitlis il teşkilatı ile Tatvan ilçe teşkilatı tarafından, Bitlis’in Tatvan ilçesinde iftar yemeği verildi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN