Back To Top

Diğer Bitlis Haberleri

Kaymakam Özkan’dan seminer gören öğretmenlere ziyaret
Kaymakam Özkan’dan seminer gören öğretmenlere ziyaret Bitlis’in Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, düzenlenen 2018-2019 eğitim-öğretim yılı hazırlık seminerine katılan öğretmenlere ziyarette bulundu.
Tatvan’da Güvenlik Korucusu alımı için fiziki yeterlilik mülakatı yapıldı
Tatvan’da Güvenlik Korucusu alımı için fiziki yeterlilik mülakatı yapıldı BİTLİS (İHA) – Bitlis’in Tatvan ilçesinde görev yapacak olan 34 güvenlik korucusu alımı için fiziki yeterlilik mülakatı yapıldı.
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Gençlerimizi bizden koparmak isteyenlere fırsat vermeyin”
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş: “Gençlerimizi bizden koparmak isteyenlere fırsat vermeyin” Diyanet İşleri Başkanı Prof.
(Özel Haber) Cumhurbaşkanının ziyareti Ahlat’a ilgiyi artırdı
(Özel Haber) Cumhurbaşkanının ziyareti Ahlat’a ilgiyi artırdı Bitlis’in Ahlat ilçesine daha önce yılda yaklaşık 10 bin ziyaretçi gelirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ziyaretinin ardından bu rakam bir ayda 10 bin kişiyi....
Şehit ailesine anlamlı ziyaret
Şehit ailesine anlamlı ziyaret Bitlis’in Güroymak Şehit Er Fevzi Güngür İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri Şehit Er Fevzi Güngür’ün ailesini evinde ziyaret ettiler.
(Özel Haber) Önce boya yaptılar sonra matkapla duvar deldiler
(Özel Haber) Önce boya yaptılar sonra matkapla duvar deldiler Bitlis’te köy okulunda görev yapan Seda, Yıldız ve Nazlı öğretmen, hem hademelik hemde öğretmenlik yapıyorlar.
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Bitlis’te kanaat önderleri ve STK’larla bir araya geldi
Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, Bitlis’te kanaat önderleri ve STK’larla bir araya geldi Diyanet İşleri Başkanı Prof.
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Bitlis’te
Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş Bitlis’te Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş gezi ve ziyaretlerde bulunmak üzere Bitlis’e geldi.
İspanya gezisinden dönen muhtarlardan Kaymakam Özkan’a ziyaret
İspanya gezisinden dönen muhtarlardan Kaymakam Özkan’a ziyaret Cumhurbaşkanlığı himayesinde İçişleri Bakanlığı tarafından İspanya’ya düzenlenen gezi programından dönen Tatvanlı muhtarlar İlçe Kaymakamı Mehmet Ali Özkan’ı ziyaret etti.
Tatvan’da koordinasyon toplantısı yapıldı
Tatvan’da koordinasyon toplantısı yapıldı Bitlis’in Tatvan ilçesinde kurumlar arası işleyiş ve koordinasyon toplantısı düzenlendi.
(Özel haber) - Selçuklu mezarlığında yeşillendirme çalışması yapılacak
(Özel haber) - Selçuklu mezarlığında yeşillendirme çalışması yapılacak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önerisiyle Ahlat Selçuklu Meydan Mezarlığında çimlendirme çalışması yapılacak.
Kihbi başkanı Ulu’nun Ahlat ziyareti
Kihbi başkanı Ulu’nun Ahlat ziyareti İçişleri Bakanlığı Kaçakçılık İstihbarat, Harekât ve Bilgi Toplama (KİHBİ) Daire Başkanı Ömer Ulu Bitlis’in Ahlat ilçesini ziyaret etti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN