Back To Top

Diğer Bitlis Haberleri

Bitlis’in turizm potansiyelini arttırma çalışması
Bitlis’in turizm potansiyelini arttırma çalışması Bitlis Kültür ve Turizm Müdürü Ramazan Gencan; inanç turizmi başta olmak üzere kentte kış ve yaz turizmi gibi her yerde kolay kolay bulunmayacak kadar harika turizm....
Vali Ustaoğlu, OSB arazisini inceledi
Vali Ustaoğlu, OSB arazisini inceledi Bitlis Vali İsmail Ustaoğlu, organize sanayi bölgesi (OSB) arazisinde incelemelerde bulundu.
Bitlis’te KÖYDES toplantısı
Bitlis’te KÖYDES toplantısı Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu başkanlığında 2017 KÖYDES ile özel idarenin devam eden yatırımlarıyla ilgili toplantı yapıldı
Bitlis Valisi İsmail Ustaoğlu’nun....
Bitlis Valisi Ustaoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi
Bitlis Valisi Ustaoğlu, vatandaşlarla bir araya geldi Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, her zaman olduğu gibi halkla iç içe olmaya devam ediyor.
Vali Ustaoğlu, parke çalışmalarını inceledi
Vali Ustaoğlu, parke çalışmalarını inceledi Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince mahallelerde yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.
Süphan Dağı Kültür ve Spor Şenlikleri sona erdi
Süphan Dağı Kültür ve Spor Şenlikleri sona erdi Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde düzenlenen Süphan Dağı Kültür ve Spor Şenlikleri sona erdi.
Tatvan’da tekstil atölyesi açıldı
Tatvan’da tekstil atölyesi açıldı Bitlis’in Tatvan ilçesinde 400 kişi kapasiteli tekstil atölyesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.
Bitlis’te trafik kazası: 1 yaralı
Bitlis’te trafik kazası: 1 yaralı Bitlis’te meydana gelen trafik kazasında bir kız ağır yaralandı.
Tarihi handa nikah töreni
Tarihi handa nikah töreni Bitlis Valisi ve Belediye Başkan Vekili İsmail Ustaoğlu, tarihi El-Aman Hanı’nda genç çiftin nikahını kıydı.
Süphan Dağı Eteklerinde Şenlik Coşkusu
Süphan Dağı Eteklerinde Şenlik Coşkusu Bitlis’in Adilcevaz İlçesi sınırları içerisinde bulunan Süphan Dağı’nın 2 bin 500 rakımındaki Acı yaylasında etkinlik düzenlendi.
Adilcevaz Süphan Dağı kültür ve spor şenlikleri başladı
Adilcevaz Süphan Dağı kültür ve spor şenlikleri başladı Bitlis’in Adilcevaz ilçesinde düzenlenen Süphan Dağı Kültür ve Spor Şenlikleri renkli görüntülere sahne olurken, etkinliklere ise vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Tatvan’a 100 dönümlük mesire alanı kazandırıldı
Tatvan’a 100 dönümlük mesire alanı kazandırıldı Bitlis’in Tatvan ilçesinin Van Gölü sahilinde bulunan yaklaşık 100 dönümlük bataklık alan Tatvan Belediyesi tarafından ıslah edilerek mesire alanına dönüştürüldü.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN