Back To Top

Diğer Bitlis Haberleri

Yetim çocuklar şenlikte buluştu
Yetim çocuklar şenlikte buluştu Bitlis İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Derneği (Bitlis İHH) tarafından Bitlis’in Ahlat ve Adilcevaz ilçesindeki yetim çocuk ve ailelerine yönelik şenlik....
Tatvan’da öğrenciler yararına kermes
Tatvan’da öğrenciler yararına kermes Bitlis’in Tatvan ilçesindeki Tatvan Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürlüğü tarafından Engelliler Haftası münasebetiyle yardım kermesi düzenlendi.
Tatvan’da Anneler Günü etkinliği
Tatvan’da Anneler Günü etkinliği Bitlis’in Tatvan Kaymakamlığı ve Tatvan Gönül Elçileri tarafından “Anneler Günü” münasebetiyle etkinlik düzenlendi.
Şehit güvenlik korucusu son yolculuğuna uğurlandı
Şehit güvenlik korucusu son yolculuğuna uğurlandı Bitlis’te güvenlik güçleri tarafından sürdürülen operasyonda PKK’lı teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan korucu Çetin Karabulut son yolculuğuna uğurlandı.
Müsteşar Aka’dan Tatvan’a ziyaret
Müsteşar Aka’dan Tatvan’a ziyaret BİTLİS (İHA) – Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, beraberindeki heyetle Bitlis’in Tatvan ilçesinde bir takım ziyaretlerde bulundu.
Bitlis’te çatışma: 1 korucu şehit
Bitlis’te çatışma: 1 korucu şehit Bitlis kırsalında güvenlik güçleri ve PKK’lı teröristler arasında çıkan çatışmada 1 güvenlik korucusu şehit oldu.
Ahlat ziyaretçilerini ağırlıyor
Ahlat ziyaretçilerini ağırlıyor Turizm sezonunun açılmasıyla birlikte tarihi ve doğal güzellikleriyle bilinen Bitlis’in Ahlat ilçesi ziyaretçilerini ağırlıyor.
Bitlis’te 560 kilo EYP imha edildi
Bitlis’te 560 kilo EYP imha edildi Bitlis’te güvenlik güçleri tarafından tespit edilen 560 kilo el yapımı patlayıcı (EYP) imha edildi.
24 ülkeden 108 bilim adamı Ahlat’ı gezdi
24 ülkeden 108 bilim adamı Ahlat’ı gezdi 24 farklı ülkeden Bitlis’in Ahlat ilçesine gelen 108 bilim adamı, ilçenin tarihi ve doğal güzellikleri gezdi.
Müsteşar Aka Adilcevaz’da
Müsteşar Aka Adilcevaz’da Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşarı Suat Hayri Aka, Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal ve beraberindeki heyet Bitlis’in Adilcevaz ilçesini ziyaret etti.
Gözleme yaparak aile bütçelerine katkı sunuyorlar
Gözleme yaparak aile bütçelerine katkı sunuyorlar Bitlis’in Ahlat ilçesinde bir araya gelen 2 kız kardeş, açmış oldukları "Bacılar Gözleme" salonunda hazırladıkları çeşit çeşit gözlemeleri vatandaşların beğenisine....
Milli Mimari ve Ahlat’ta Türk Damgaları Sempozyumu
Milli Mimari ve Ahlat’ta Türk Damgaları Sempozyumu Bitlis’in Ahlat ilçesinde "Milli Mimari ve Ahlat’ta Türk Damgaları Sempozyumu" yapıldı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN