Back To Top

Diğer Rize Haberleri

Rize’de hortum çatıları uçurdu
Rize’de hortum çatıları uçurdu Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Kavrun yaylasında etkili olan hortum ve tipi, yayla evlerinin çatılarını uçurdu.
Anzer Balı üreticilerini sevindiren karar
Anzer Balı üreticilerini sevindiren karar Rize’nin Anzer Yaylası’nda çiçek florasının korunmasına yönelik İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne bağlı Mera Komisyonu’nun aldığı karar Anzer Balı....
Ressam Arzu Aslan’ın eserleri beğenildi
Ressam Arzu Aslan’ın eserleri beğenildi Rize Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından düzenlenen, “7’de 77’ye Her Yaşta Sanat” konulu yıl sonu resim sergisi büyük beğeni topladı.
ÇAYKUR Bahreyn’de iddialı
ÇAYKUR Bahreyn’de iddialı Arap ülkelerine çay satışı konusunda önemli mesafe kat eden ÇAYKUR, bölgede yeni bayilikler vermesinin yanında mevcut bayileri ile de pazar payını arttırmak için....
Çay tarımında bilinçsiz gübre kullanımına dikkat çekildi
Çay tarımında bilinçsiz gübre kullanımına dikkat çekildi TEMA Vakfı Temsilcisi Nevzat Özer, bugün gelinen noktada çay tarımında aşırı gübre kullanımı nedeniyle toprağın ölü bir toprak haline geldiğini ve içme su....
\
"Yaşama hem yol hem de park imkanı ver" Rize’nin Ardeşen ilçesinde hizmet veren 1 Nolu Aile Sağlığı Merkezi’nin ambulans acil girişine park edilen araçlar ambulansların giriş çıkışına engel olmakla birlikte....
74 yıldır günlük tutuyor
74 yıldır günlük tutuyor Rize’de 85 yaşındaki Abdullah Topçu, 74 yıldır 1 gün bile aksatmadan günlük tutmayı ihmal etmiyor.
Rize’de çay üreticileri 2017 yılı yaş çay taban fiyatı olarak 2.20 TL istiyor
Rize’de çay üreticileri 2017 yılı yaş çay taban fiyatı olarak 2.20 TL istiyor Rize Ziraat Odası Başkanı Nevzat Paliç, mayıs ayında hükümet tarafından belirlenecek olan 2017 yılı yaş çay taban fiyatının 2,20 TL olması gerektiğini söyledi.
Ekmek onun için aslanın midesinde değil ağaçların tepesinde
Ekmek onun için aslanın midesinde değil ağaçların tepesinde Rize’de 40 yaşındaki Sedat Papaker, yüksek ağaçlara tırmanıp budama işi yapıyor.
Medipol Başakşehirli futbolcular maç sonunda gazeteciye saldırdı
Medipol Başakşehirli futbolcular maç sonunda gazeteciye saldırdı Çaykur Rizespor ile 3-3 berabere kalan Medipol Başakşehirli futbolcular maç sonunda görüntü alan bir televizyon kanalının kameraman ve muhabirine saldırdı.
Spor Toto Süper Lig
Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig’in 28.
Spor Toto Süper Lig
Spor Toto Süper Lig Spor Toto Süper Lig’in 28.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN