Back To Top

Diğer Adana Haberleri

Oto elektrik dükkanı alev alev yandı: 3 araç küle döndü
Oto elektrik dükkanı alev alev yandı: 3 araç küle döndü Adana’da bir oto elektrik dükkanında meydana gelen yangında iş yeri kullanılamaz hale gelirken içeride bulunan 3 araçta küle döndü.
Adana AFAD’dan deprem tatbikatı
Adana AFAD’dan deprem tatbikatı Afet ve Acil Durum Adana İl Müdürlüğü (AFAD) tarafından gerçekleştirilen deprem tatbikatı gerçeğini aratmadı.
Talat Özyürek’in, \
Talat Özyürek’in, "Makosenli Türk" kitabı çıktı Üç Maymunun Ölümü adlı kitabıyla edebiyat dünyasına giren Talat Özyürek, bu kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı kendi bakış açısıyla değerlendirip kitaplaştırdığı....
Şerif Güler: “Mursi’nin verdiği onurlu mücadelesinin ve şehadetinin şahidiyiz”
Şerif Güler: “Mursi’nin verdiği onurlu mücadelesinin ve şehadetinin şahidiyiz” AK Parti Adana İl Başkanı Şerif Güler, “İnandığı dava uğruna ömrünü adayan Muhammed Mursi, Mısır halkı için verdiği insanlık mücadelesinde zalim bir cunta zihniyetiyle....
DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan 13 zanlı adliyeye sevk edildi
DEAŞ operasyonunda gözaltına alınan 13 zanlı adliyeye sevk edildi Adana’da DEAŞ terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda "örgüt faaliyeti" yürüttüğü ileri sürülerek gözaltına alınan 13 zanlı adliyeye sevk edildi.
Adana Şehir Hastanesi Korusu’ndan müzik şöleni
Adana Şehir Hastanesi Korusu’ndan müzik şöleni Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, sağlık çalışanlarının oluşturduğu koro, aralarında işitme engelli personelin de olduğu davetlilere müzik şöleni sundu.
Başkent Üniversitesi Adana Sağlık Hizmetleri MYO’da mezuniyet coşkusu
Başkent Üniversitesi Adana Sağlık Hizmetleri MYO’da mezuniyet coşkusu Başkent Üniversitesi Adana Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu’ndaki öğrenimlerini 2018-2019 yılında başarıyla tamamlayan 117 öğrenci, düzenlenen görkemli bir törenle....
Emniyet Müdürü Aktaş, karnesini alan şehit çocuklarını makamında ağırladı
Emniyet Müdürü Aktaş, karnesini alan şehit çocuklarını makamında ağırladı Adana İl Emniyet Müdürü Zafer Aktaş, eşi Meryem Aktaş ile birlikte şehit çocuklarının karne günü heyecanlarına ortak oldular.
Demirtaş: “Üreticilere desteklerimizi sürdüreceğiz”
Demirtaş: “Üreticilere desteklerimizi sürdüreceğiz” Adana Valisi Mahmut Demirtaş, pazar payı ve katma değeri yüksek olan meyveciliğin ön plana çıkarılması için üreticilere destekleri sürdüreceklerini söyledi.
AOSB’nin 2 markası en hızlı yükselen 100 şirket arasına girdi
AOSB’nin 2 markası en hızlı yükselen 100 şirket arasına girdi Adana Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren; enerjiyi, uluslararası standartlarda yaptığı üretimle güce dönüştüren Transformatör Elektromekanik’in, Beta ve MFC....
\
"Eğitimde Nitelik ve Kalitenin Arttırılması" arayışları sürüyor Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nce düzenlenen "Eğitimde Nitelik ve Kalitenin Arttırılması" konulu sunum toplantısı, Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirildi.
Cep telefonunu çalma anı saniye saniye görüntülendi
Cep telefonunu çalma anı saniye saniye görüntülendi Adana’da pazarda yaşlı adamın cep telefonunu cebinden çalan şahıs yakalanırken, o anlar saniye saniye güvenlik kamerası tarafından görüntülendi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN