Görüntüleri izleyince gözlerine inanamadı, uykuları kaçtı! Bahçedeki kamera öyle görüntüler kaydetmiş ki izlemek yürek ister

Görüntüleri izleyince gözlerine inanamadı, uykuları kaçtı! Bahçedeki kamera öyle görüntüler kaydetmiş ki izlemek yürek ister

Kırsal bölgede yaşayan bir kadın, arazisine koyduğu kameranın kaydettiği görüntüleri izleyince hayatının şokunu yaşadı. Dedesiyle birlikte kamera kayıtlarını inceleyen kadın, o korkunç anları anlattı...

Kanada'da Powell Nehri yakınlarında yaşayan Corinea Stanhope, arazisinde ölü bir geyik bulduktan sonra onun ne tür yırtıcıları çekeceğini merak ederek koyduğu kamera ile bölgeyi kayda almaya başladı.

"YARI ÇIPLAK, GEYİK LEŞİ YİYORLARDI"

Doğasever kadın, kaydettiği görüntüleri incelediğinde gördüğü manzara karşısında şoke oldu. Görüntülerde, üstsüz iki kadının geyik leşini yediği görülüyordu.

Mirror'da yer alan habere göre kayıtlarda, ölü geyiğin üzerine çömelmiş, bakımsız ve solgun saçlı yarı çıplak iki kadın gözlemleniyor.

Evinden iki dakikalık mesafede kurduğu kameranın kayıtlarında gördükleri karşısında şoka uğrayan Corinea, at beslediği için hayvanları adına tedirgin olduğunu söyledi.

geyik-lesi-yiyen-ciplak-kadinlar-1.jpg

"GEYİĞİN TOYNAĞINI AĞZINA GÖTÜRDÜĞÜNÜ GÖRDÜM"

Corinea, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Gün batımından 10 dakika sonra geldiler. Peruk takmış gibiydiler ve dağınık bir görüntüleri vardı. Birinin peruğunun altında sarı saçları var gibiydi. Fotoğraflardan anlayamazsınız ama kadınlardan biri, toynağı tam ağzına götürdü.

Onu öpüyor muydu, yoksa yiyor muydu bilmiyorum ama çürüme aşamasındaki bir leşe bu kadar yakın temas kurması mide bulandırıcı. Belki saygılarını sunuyorlardı ama yarı çıplaklardı."

geyik-lesi-yiyen-ciplak-kadinlar-2.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN