Halil Sezai karakolluk oldu

Ünlü şarkıcı Halil Sezai, kiraladığı villada film çekimine izin vermeyen mahalle sakinini darp ve tehdit ettiği gerekçesiyle karakolluk oldu. Sezai'nin yaşlı adamı tekme tokat darp ettiği anlar ise güvenlik kameralarına yansıdı.

Çekim için Tuzla’daki sete giden oyuncu ve şarkıcı Halil Sezai, tartıştığı 70 yaşındaki kalp hastası yaşlı adamı darp ettiği gerekçesiyle gözaltına alındı. Polis merkezinde kısa süreliğine gözaltına alınan Halil Sezai, burada ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Dört villadan oluşan sitede oturan Hüseyin Meriç ve Mesih Meriç, ünlü şarkıcının villada film çekimine izin vermedi.

İKİ KİŞİ İLE BİRLİKTE GİTTİ

Halil Sezai dün saat 10:00 sıralarında iki kişi ile birlikte yan villaya giderek yaşlı komşusunu darp ve tehdit etti. Olay yerinden ayrılan sanatçı ve yanındakiler hakkında Hüseyin Meriç karakola giderek şikayetçi oldu. Polis İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’na haber vererek tahkikat başlattı.

ÜNLÜ YÖNETMEN DE İFADE VERDİ

Polis şikayetçinin ikametinde bulunan kamera kayıtlarını alarak olayda ismi geçen yönetmen Aytaç Ağırlar, Ecem Ağırlar ve Mustafa Taner Okçular’ı Tuzla Asayiş Büro Amirliği’ne davet etti.

İFADESİNİN ARDINDAN SERBEST BIRAKILDI

Polis Halil Sezai ve diğer şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. Halil Sezai akşam saatlerinde Kadıköy’deki evinde yakalandı. Halil Sezai karakola götürülerek ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.