Berber öyle bir intikamı aldı ki! Milliyetçi siyasetçi tuhaf saç stiliyle gündem oldu

Berber öyle bir intikamı aldı ki! Milliyetçi siyasetçi tuhaf saç stiliyle gündem oldu

Estonya'da yeni milletvekili seçilen aşırı sağcı Rain Epler, eski İngiliz Başbakan Boris Johnson ve eski ABD Başkanı Donald Trump'ın ardından sıra dışı saçıyla gündeme oturdu. İşte detaylar...

ABD merkezli Politico gazetesinde yer alan bir makale, geçtiğimiz hafta Estonya parlamentosuna milletvekili olarak seçilen fakat siyasi söylemlerinden çok ilginç saç kesimiyle tanınan milliyetçi siyasetçi Rain Epler'i gündeme getirdi.

rain-eplerin-saclari-1.jpg

SAÇI PERUK GİBİ GÖRÜNSE DE GERÇEK

"Trump, Johnson ve Fabricant'ı geçin, yeni ve korkunç bir saç kesimi sahnede" başlıklı haberde milliyetçi EKRE partisi üyesi Rain Epler hakkında, "Peruk gibi görünse de, 'foliküler alanda bir miktar (ama yalnızca bir miktar) gelişme olduğunu' kabul etmesine rağmen, saçının gerçek olduğunu söylüyor" denildi.

rain-eplerin-saclari-2.jpg

SAVAŞA HAZIRLANIP MÜĞFER TAKMIŞ GİBİ

Esprili bir dille, Estonyalı siyasetçinin 'nasıl bir saç kesimi istediğinden emin olamadığını, bu nedenle hepsini aynı anda yaptırdığını' belirten makalede ayrıca, "Savaşa hazırlanıp miğfer takmış gibi görünüyor ya da Epler aşırı sağcı olduğu için belki de gittiği berber bunun intikamını alan bir mültecidir" ifadelerine yer verildi.

rain-eplerin-saclari-3.jpg

SAÇ STİLİ, TUMRP'I HATIRLATTI

Makaleye göre, Epler'in başbakanlığa yükselme ihtimali oldukça zayıf iken, Estonyalı siyasetçinin saç stilinin hatırlattığı eski ABD Başkanı Donald Trump'ın 2024 Başkanlık seçimlerinde hakkındaki soruşturmalara rağmen aday olmak istediği de hatırlatıldı.

rain-eplerin-saclari-4.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN