Burcuna göre sana en uygun erkek hangisi?

Burcuna göre sana en uygun erkek hangisi?

Burcuna göre size en uygun erkeğin hangisi olduğunu öğrenin. Yani yıldızlar diyor ki...


1. KOÇ KADINI (21 Mart - 19 Nisan)

Koç kadını sıcak bir mizaca ve erkeksi bir karaktere sahiptir. Enerji doludur ve karakteristik kararlılığı ve dayanıklılığı ile zorlukların üstesinden nasıl geleceğini bilir.

UYUMLU İŞARETLER

Yengeç Adam: Koç kadını, coşkusu ve etkinliği ile çekingen Yengeç erkeklerini büyüleyebilir. Hiç şüphesiz onun öngörülemeyen ve bazen eksantrik doğasından etkilenecektir.
Balık Adamı: Duyarlı bir Balık erkeği, başka hiç kimse gibi, Koç kadınının duygularını anlayabilir ve onu dikkatle ve özenle sarabilir.

UYUMSUZ İŞARETLER

İkizler Adamı: İlk başta, kontrol edilemez bir tutkuyla birleşmiş olabilirler, ancak İkizler erkeğinin aşırı duyarlılığı, daha rasyonel Koç kadınını yabancılaştıracaktır.
Aslan Adamı: Özgürlüğü seven Koç kadını, Aslan erkeğinin kendisini frenleme arzusuna müsamaha göstermez. Liderlik mücadelesinde çatışmalar kaçınılmazdır.

2. BOĞA KADINI (20 Nisan - 20 Mayıs)

Boğa kadını iyi bir zevke sahiptir, lüksü sever ve konforu nasıl yaratacağını bilir. O çok sadık bir hayat arkadaşıdır, ona herhangi bir sır saklama konusunda güvenle emanet edebilirsiniz.

UYUMLU İŞARETLER

Boğa Adam: Onun için bir "ruh eşi" olabilir. İki Boğa şüphesiz iyi bir çifttir. Birliklerinde çok az bariz çelişki var, ikisi de istikrara değer veriyor ve benzer yaşam hedeflerine sahipler.

Yengeç Adam: Bu burçtaki bir erkek, Boğa kadınının tüm gereksinimlerini karşılar. İki burcun duygusal benzerliği onları birleştirecek ve uyumlu bir birliktelik sağlayacaktır.

UYUMSUZ İŞARETLER

Aslan Adam: Aslan Adam onlara fazla talepkar ve duygusal olarak dengesiz görünecektir. Boğa Kadınının ölçülü yaşam tarzı, Aslan erkeği bunu çok sıkıcı bulur.

Yay Adamı: Bu çiftin çok az ortak noktası var. Gelecekte istikrara değer veren pratik bir Boğa kadını, Yay erkeğinin hayatındaki sık değişiklikleri kabul etmekte zorlanacaktır.

3. İKİZLER KADINI (21 Mayıs - 20 Haziran)

İkizler burcunda doğan bir kadın romantik ve büyüleyicidir. Sevgiye içtenlikle inanır ve hayattan zevk almasını bilir. Kolayca arkadaş edinir ve birçok yeteneği vardır.

UYUMLU İŞARETLER

Yengeç Adam: Her zaman gerçek aşkı arayan her iki burç da birbirlerini mükemmel bir şekilde anlayabileceklerdir.

Terazi Adamı: Çok uyumlu bir çift. Birbirlerinin arkadaşlığından asla sıkılmazlar, ayrıca yatakta mükemmel uyum sağlarlar.

UYUMSUZ İŞARETLER

Akrep Adam: Kaygısız İkizler kadınlarının kontrolünü ele geçirmeye çalışan Akrep adamı sonsuz kıskançlık sahneleri yaratacaktır.

Başak Adam: Başak Adam sakinliği ve soğukkanlılığı ile İkizler'i çileden çıkarabilir.

sevgi.jpg

4. YENGEÇ KADINI (21 Haziran - 22 Temmuz)

Hırslı, ama aynı zamanda nazik. Sadece kendi ilgi alanlarını paylaşan bir Yengeç kadınının seçilmişi olabilir. Duygusaldır ve harika bir mizah anlayışı vardır.

UYUMLU İŞARETLER

Terazi Adamı: Terazi burcundaki bir adam ölçülü ve kendine güvenir. Onun için hem profesyonel hem de kişisel hayatta en önemli şey dengeyi korumaktır. Yengeç kadını bu nitelikleri takdir edecek, buna karşılık Terazi erkeği ona bir güvenilirlik ve güvenlik duygusu verecektir.
Boğa Adamı: Samimi ve mantıklı bir Boğa erkeği, duygusal Yengeç kadını ile birlikteliği dengeleyebilecektir.

UYUMSUZ İŞARETLER

Akrep Adamı: Bu çiftin uyumsuzluğunun sebebi karşılıklı kıskançlıktır.

Başak Adam: Birbirlerine karşı en güçlü duyguları bile ifade edememeleri, hızlı soğumalarına yol açar.

5. ASLAN KADINI (23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda doğan bir kadının büyük bir egosu vardır ve ilgi odağı olmayı sever. Güçlü iradeli bir karakter ve inatçılık ile ayırt edilir.

UYUMLU İŞARETLER

İkizler Adamı: Aslan kadınlarının ruhunun gücünden etkilenir, inatçılığını anlayışla anlama yeteneği için ona minnettardır.

Akrep Adam: Bu, güçlü, gururlu ve güçlü insanların harika bir birlikteliğidir. Sık sık kavgalara rağmen, ikisi de seçilene sadıktır ve ömür boyu birlikte kalırlar.

UYUMSUZ İŞARETLER

Kova Adamı: Kova Adamı kendini tamamen ona adamaya hazır olmasına rağmen, hırslı Dişi Aslan, ona eşit güçte ortakları tercih ediyor.

Oğlak Adamı: Özgür ruhlu bir Oğlak adamı, Dişi Aslan tarafından dayatılan düzene uymak yerine özgür kalmayı tercih edecektir.

6. BAŞAK KADINI (23 Ağustos - 22 Eylül)

Başak kadını çok düşünür ve sessizce düşünceleriyle baş başa vakit geçirmeyi sever. Onu gücendirmek kolaydır, ancak duygularını ustaca gizler. Karmaşık kişiliğini çözebilen bir adam kalbini kazanabilecektir.

UYUMLU İŞARETLER

Terazi Adamı: Terazi burcunda doğan kararlı ve hassas bir erkeğin Başak Kadınının dikkatini çekmesi zor olmayacaktır.

Oğlak Adam: Bu adam aynı zamanda bir Başak kadınının kalbini eritme yeteneğine de sahiptir. Oğlak erkeği, Başak'ın şüpheciliğinden hiç korkmayacaktır, bu yüzden kendisini kendisine gösterene kadar sabırla bekleyecektir.

UYUMSUZ İŞARETLER

Yengeç Adam: İki çok hassas işaretin birliği, karşılıklı suçlamalara ve kızgınlığa mahkumdur.

Balık Adam: Balık ve Başak'ın sessizliği aralarında bir yanlış anlama duvarı oluşturacaktır.

sevgili.jpg

7. TERAZİ KADINI (23 Eylül - 22 Ekim)

Terazi kadınları hayattan ne istediklerini kesin olarak bilirler ve inatla hedeflerine ulaşırlar. Rasyonel ve pratiktirler. Hırsları, "en iyi"den daha azına razı olmalarına izin vermeyecektir.

UYUMLU İŞARETLER

Yay erkeği: Bu, özgür ruhlu bir Yay erkeği ve güçlü bir Terazi kadınının uyumlu bir birleşimidir. Yeteneklerini ortaya çıkarabilir, ancak zaman zaman onu yere indirecektir.

Aslan Adam: Her iki burç da çok sadık ortaklardır. Terazi kadını, Aslan erkeğinin egosunu dizginleyebilen birkaç kişiden biridir. Her şeyde kazanmayı seven, böyle bir meydan okumayı seve seve kabul edecektir.

UYUMSUZ İŞARETLER

Oğlak Adamı: Ona göre, Oğlak narsist bir diktatördür, onun baskısı altında özgürlüğü seven Terazi kadını hızla kaçar.

Balık Adamı: Terazi Kadını, duygusal bir Balık erkeğinin duygularını hesaba katmaz. Onu duygusuz ve sert görecek.

8. AKREP KADINI (23 Ekim - 21 Kasım)

Akrep kadını çok hırslı bir insandır. Tutkulu, kıskanç ve hassas bir Akrep kadını, gelecekteki partnerinden yüksek taleplere sahiptir.

UYUMLU İŞARETLER

Oğlak Adamı: Rüya gibi ve cesur bir Akrep kadını, Oğlak erkeğinin soğuk zihni ve sabrından etkilenir.

Aslan Adamı: Bu, iki tutkulu zodyak işaretinin birleşimidir. Aslan erkeği, Akrep kadınının özgürlüğünden etkilenir. Bağlılığı ve kararlılığı ile onun dikkatini çekebilecektir.

UYUMSUZ İŞARETLER

Akrep Adam: İki Akrep'in birleşmesi tehlikeli bir kombinasyondur. Yataktaki inanılmaz uyumluluğa rağmen, ilişki her ikisi için de dayanılmaz hale gelecektir.
İkizler erkeği: Akrep kadınına göre bu burcun erkeği sıkıcı ve aşırı romantiktir.

sevgilim.jpg

9. YAY KADINI(22 Kasım - 21 Aralık)

Yay kadınları çok cesurdur, hayatta her zaman macera ve yeni deneyimler arar. Genellikle kalplerinin peşinden giderler ve taviz vermezler. Bir ortak olarak, tüm dünyayı anlama arzusunu onunla paylaşabilecek birini seçerler.

UYUMLU İŞARETLER

Koç Adamı: Değişimi severler, bu arzu ve dürtülerle tamamen örtüşen, deneyler yapmaya, hayatlarını yeniden şekillendirmeye çalışırlar.

Kova Adamı: Kova erkeği, Yay kadınının cinsel hayatını parlak renklerle boyayabilir. Ortak çıkarları paylaşabilirler.

UYUMSUZ İŞARETLER

Boğa erkeği: İstikrar ve ev konforu için çabalayan Boğa erkeği, Yay kadınının deneylerinin dürtülerini asla anlayamayacaktır.

Başak Adam: Böyle bir adam düzeni sever ve bir programa göre yaşamaya alışır. Geriye bakmadan sadece ileriye doğru çabalayan Yay kadınına ayak uydurması zor olacaktır.

10. OĞLAK KADINI (22 Aralık - 19 Ocak)

Oğlak kadını çok hırslı ve çalışkandır. Sabır ve soğuk bir zihin, neredeyse her zaman hedefine ulaşmasına izin verir.

UYUMLU İŞARETLER

Balık Adam: İlk bakışta duygusal Balık erkeklerinin pratik Oğlaklar için en uygun burç olmadığı görünebilir. Balık adamı, her zaman bulutlarda olan, iflah olmaz bir hayalperest ve romantiktir, ancak bu niteliklerle pragmatik Oğlak kadınını cezbeder.

Başak Adam: Başak ve Oğlak, ilgili mizaçları nedeniyle iyi uyumlu çiftlerdir. Duyguların, inatçılığın ve izolasyonun tezahüründe kısıtlama ile ilişkilidirler. Bu çiftin ilişkisinde çok az tutku var, ancak bu onların birbirlerinden zevk almalarını engellemiyor.

UYUMSUZ İŞARETLER

Aslan erkeği: Aslan erkeği sürekli ilgiye ihtiyaç duyarken, Oğlak kadını daha önemli konularla meşguldür. Ciddiliğini soğukluk olarak algılayabilir.

Koç adamı: Huzursuz bir birliktelik. Oğlak kadını, Koç erkeğini dikkatsiz ve güvenilmez bir ortak olarak algılayacaktır. Pratik Oğlak, hayattan maksimum dozda zevk alma arzusunu paylaşmayacaktır.

11. KOVA KADINI (20 Ocak - 18 Şubat)

Kova kadını, her zaman yeni bilgilere açık olan yaratıcı bir insandır. Kendini geleneklerle sınırlamayı sevmiyor. Dıştan iletişime açık görünmesine rağmen, aslında duygularını paylaşmak konusunda isteksizdir. Kişisel alan özgürlüğünü takdir ediyor ve aynı şeyi partnerinden de bekliyor.

UYUMLU İŞARETLER

Terazi Adamı: Birbirlerini mükemmel bir şekilde anlıyorlar. Her iki işaret de doğaları gereği dışa dönük oldukları için toplumda kendilerini iyi hissediyorlar. Terazi erkeği, Kova kadınının yaratıcılığını ve coşkusunu takdir edecektir.

İkizler Adam: Her iki işaretin temsilcilerinin bir cazibe denizi vardır ve birlikte olduklarında farkedilmeden gitmezler. Yaratıcılıkları onlara inanılmaz cinsel uyumluluk sağlar. İkizler erkeğinin canlı zihni, entelektüel ve bağımsız Kova kadınını büyüleyebilir.

UYUMSUZ İŞARETLER

Akrep adamı: Kıskanç bir Akrep erkeğinin özgürlüğünü seven Kova'yı kontrol etme girişimleri başarısız olacaktır.

Balık Adam: Bu adamın sürekli ilgiye ihtiyacı var ve Kova kadınına yaklaşmaya yönelik tüm girişimleri, onun tarafından kişisel alan özgürlüğüne tecavüz olarak algılanacak.

12. BALIK KADINI (19 Şubat - 20 Mart)

Balık burcu kadını, burçların en hassas ve duygusal türüdür. Balık kadınlarının karakteristik özellikleri, sanat ve çok gelişmiş bir sezgidir. Bu işaretin ürkek ve rüya gibi temsilcisi genellikle özgüvenden yoksundur.

UYUMLU İŞARETLER

Yengeç Adam: Nazik ve sevecen bir Yengeç adamı, Balık kadınları için mükemmel bir eşleşme olacaktır. Mizaç olarak benzer şekilde, kolayca ortak bir dil bulabilirler ve birbirlerine açılabilirler. Birlik, kural olarak, büyük bir aşk üzerine kuruludur.

Oğlak Adamı: Balıkların romantizmi ve kadınlığı, Oğlak erkeklerini bir mıknatıs gibi çeker. Balık, Oğlak adamlarının bilgeliğinden ve şefkatinden etkilenir.

UYUMSUZ İŞARETLER

İkizler Adamı: Böyle bir birlik çelişkilerle doludur. İkizler aşık, gereksiz yükümlülüklerden kaçınmaya çalışır ve bu işaretin bir kadını, ilişkinin herhangi bir aşamasında çok ihtiyaç duyduğu bir dikkat eksikliği yaşayacaktır.

Terazi Adamı : Hassas Balık, Terazi erkeğinin açık sözlülüğüne hazır olmayacaktır. Gürültülü şirketlerden kaçınmaya alışan Balık kadını, sürekli toplum içinde olma arzusuyla uzlaşamayacak.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN