Cüneyt Arkın'ın son vedasına saygısızlık! Cenaze alanı pazara döndü! İmam çıldırdı

Cüneyt Arkın'ın son vedasına saygısızlık! Cenaze alanı pazara döndü! İmam çıldırdı

85 yaşında hayatını kaybeden Türk sinemasının büyük üstatlarından Cüneyt Arkın'ın cenaze töreninde herkesi şoke eden anlar yaşandı. Cenazesi defnedilmek üzere Teşvikiye Camii'ne götürülen Arkın'a büyük saygısızlık yapıldı. Cenaze töreni adeta pazar alanına döndü. Bakın Cüneyt Arkın'ın cenaze töreninde neler yaşandı?

Ani bir rahatsızlık nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Yeşilçam'ın büyük çınarı Cüneyt Arkın sevenlerinin katılımı ile defnedilmek üzere Teşvikiye Camii'ne götürüldü. Cenaze töreni sırasında ise yok artık dedirten anlar yaşandı. İşte Cüneyt Arkın'ın son vedasında ortaya çıkan çirkin görüntüler.

1452640.jpg

CÜNEYT ARKIN'IN CENAZE TÖRENİNDE UTANDIRAN ANLAR

Hayatını kaybeden ünlü oyuncu Cüneyt Arkın sevenleri ve dostlarının katılım ile Teşvikiye Camii'nde defnedildi. Törenden önce sonra kez sevenleri ile buluşturulan Arkın'ın naaşı, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen tören sonrasında Teşvikiye Camii'ne getirildi. Kültür Merkezi'nde gazeteciler fotoğraf yarışına giderken, bazı sevenleri ise cenaze ile selfi çekmeye çalıştı. Sesli anonslarla uyarılar yapılmasına rağmen kimse geri adım atmadı. Yapılan anonsta, "Manzara değil burası" uyarıları yapıldı.

baba.jpg

İMAM BİLE O ANLARA DAYANAMADI

Arkın'ı naaşı defnedilmek üzere yola çıkarken yine ellerinde telefonlarla cenaze aracı çekilmeye çalışıldı. Arbedeye neden olan olaylarda Arkın'ın sevenleri ile basın mensupları arasında tartışma yaşandı. Skandal görüntülere neden olan cenaze töreni sinirlerin gerilmesine neden oldu. Tabutun önünde video çekmek isteyenlere ise İmam tepki gösterdi. İmamdan "Tabutun başında bekleme yapmayalım. Yürürken de duamızı yapabiliriz." uyarıları geldi.

deha.jpg

CENAZE PAZAR ALANINA DÖNDÜ

Tüm bu yaşananların yanı sıra dikkat çeken bir görüntü daha ortaya çıktı. Cüneyt Arkın'ın cenaze törenini fırsata çeviren seyyar satıcılar ellerinde Cüneyt Arkın hatırası atkılarla tören alanında satış yaptılar. Satıcılar hatıra şallarını 20 TL'den sattılar.

beyazlar.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN