Değişim yaklaşıyor! Koç, boğa, oğlak, aslan, başak, terazi... İşte 7 Eylül 2023 günlük burç yorumu...

Değişim yaklaşıyor! Koç, boğa, oğlak, aslan, başak, terazi... İşte 7 Eylül 2023 günlük burç yorumu...

Birisi size "ışığınızı saklamamanızı" söylediğinde, sizi tüm parlak renklerinizi göstermeye teşvik ediyor demektir. Size tüm görkemli benzersizliğinizle kendiniz olmanızı söylüyorlar. Koç, boğa, oğlak, aslan, başak, terazi... İşte 7 Eylül 2023 günlük burç yorumu...

7 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Yeni bir şey denemekten korkuyorsunuz. Bu bir ölüm kalım meselesi olmasa da, bir şeylerin ters gidebileceğinden ya da sonuçta sizi nasıl etkileyeceğinden endişe duyuyorsunuz. Ancak bu korku sizin hayatınızı yönlendiriyor ve bu da sizi fırsatlara tam olarak yatırım yapmaktan alıkoyuyor.

Bunun nedeni görebildiğiniz tek şey korku olduğundan, orada daha büyük iyi şeyleri kaçırmanız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Birisi size "ışığınızı saklamamanızı" söylediğinde, sizi tüm parlak renklerinizi göstermeye teşvik ediyor demektir. Size tüm görkemli benzersizliğinizle kendiniz olmanızı söylüyorlar.

Mütevazı ve alçakgönüllü olma eğiliminiz var ve merkezde olmak gibi bir niyetiniz yok. Ancak, yeteneklerinize mükemmel bir şekilde uyan nadir bir fırsat karşınıza çıkıyor. Gerçek ruhunuzu ya da yeteneklerinizi saklamayın. Tam tersini, biraz gösteriş yapın!

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Şu anda zihninize ve hayatınıza pozitif bir enerji akıyor. Endişe duyduğunuz bir işte bile, canlandırıcı bir umut hissi yaşayabilirsiniz. Bunu görmezden gelmeyin. Bu sadece bir işaret değil, hedefinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan güçtür.

Bu, çabaladığınız sürece, tam olarak istediğiniz şeyi tezahür ettirmek için tam olarak ihtiyacınız olan şeyle kesişeceğiniz anlamına geliyor. Bu enerjiyle birlikte aktığınız ve onu analiz etmek için durmadığınız sürece, oraya ulaşacaksınız.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Uzaklaştığınız ya da yabancılaştığınız biriyle yeniden barışmak istiyorsunuz. Ancak gururunuz buna engel oluyor gibi. Aslında durum bundan çok daha karmaşık.

Acı çekiyorsunuz. İhanete, haksızlığa uğramış hissediyorsunuz. Ayrıca artık görmediğiniz o kişinin gördüğünüz tarafının hoş olmadığını düşünüyorsunuz. Ama bu acıyı umutlu enerjinizle birlikte evrene yayarsanız, her şeyin nasıl yerli yerine oturacağına şaşıracaksınız. Hadi deneyin.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Hayatınızın kenarında, varlığını kara tahta üzerinde gıcırdayan tırnağa benzetebileceğiniz bir kişi var. İşte bu kişiyi bu kadar sinir bozucu buluyorsunuz. Ve bu kişi hayatınızda merkezi bir figür olmasa da, oldukça sık karşınıza çıkıyor. Bunun nedeni bir arkadaşınızın arkadaşı, ailenizin bir akrabası, bir iş arkadaşınız ya da kaçınamayacağınız başka biri olabilir.

Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsanız da, bu durum sizi rahatsız ediyor. Ancak, kısa süre içinde bu gibi kişi ve durumlarla empati kurma ve dolayısıyla onlara tahammül etme yeteneğinizin arttığını keşfedebilirsiniz. Bu yeni yeteneğinizi de parlatmanız gerekecek, ancak bunu yaparsanız, hayatınızı inanılmaz derecede daha keyifli hale getirebilir.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Hayatta karşılaştığınız zorluklar sizi daha güçlü, daha bilge ve daha dirençli yapabilir ya da sizi daha zayıf, daha aptal ve daha küçümseyici yapabilir. Yine de seçim sizin. Sizin için önemli olan bir konuda başarısız olduğunuzda, rehavete kapılmak ya da kızgınlık duymak kolaydır.

Yakın zamanda deneyimlediğiniz başarısızlıklar sizi çok kötü etkilemiş olabilir. Ancak bunun yerine bu deneyimi bir ustalık dersi olarak görmeniz gerekir. Her şey bakış açısıyla ilgilidir ve durumdan en fazla faydayı sağlayabilmeniz için bakış açınızı değiştirme gücüne sahipsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Biriyle şiddetli bir irade yarışına girmiş olabilirsiniz. Hatta geri dönüşü olmayan bir noktaya gelmişsiniz gibi görünebilir; artık anlaşmanız, hatta geçinmeniz bile mümkün olmayabilir. Ancak durum göründüğü kadar kötü olmayabilir.

Aslında insanlarla iyi anlaşıyorsunuz. Biraz kızgınlık ve hatta kin besliyor olabilirsiniz, ancak bunu bir kenara bırakıp ilişkinizle ilgili iyi şeyleri hatırlamaya çalışırsanız, bir atılıma yol açabilecek bir boşluk fark edeceksiniz. Bir anlaşmaya varamayabilirsiniz ama en azından birbirinize olan saygınızı yeniden kazanabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Hepimiz şefkatli olma kabiliyetine sahibiz. Hassas bir ruha sahip olduğunuz için sizde bu kabiliyet bol miktarda var. Ancak birinin duygusal mücadelelerinden kalma çok derin ve çok sert yaraları olduğunda, bir şeyleri tam olarak hissetmek daha zor olabilir.

Hayatınızda şefkatinize ve ilginize derinden ihtiyaç duyan biriyle bağlantı kurmakta zorlanıyor olabilirsiniz, ancak ikinizin arasında sizi daha az etkileyen bir şey olabilir. Önemsemek için bir neden bulmaya çalışın, bulacaksınız.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Maceracı ruhunuz her şeye hazır ve başkalarının uzak duracağı zorlukları üstlenme eğilimindesiniz. Ancak şimdi önünüze çıkan bir şey hakkında iki kereden fazla düşünmeniz gerekebilir. Konusu ilginizi çekse de, zaten yapacak çok işiniz var ve daha da fazlası gelecek.

Ayrıca, bu maceraya katılmak pek akıllıca olmayabilir. Objektif olma konusunda da yeteneklisiniz, bu yüzden bugün beyninizin bu tarafını tercih ettiğinizden emin olun.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bazen hayatınızdaki değişikliklerin küçük adımlarla gerçekleşmesini tercih edersiniz, özellikle de büyük değişiklikleri. Değişimden korktuğunuzdan değil. Aslında, iyi olduğunu biliyorsanız bunu mükemmel bir şekilde yapabilirsiniz. Sadece yaklaşımınız daha muhafazakar ve dikkatli.

Şu anda büyük bir değişim yaklaşıyor ve siz bu konuda biraz gergin olabilirsiniz. Bu; büyük, kapsamlı bir hareketle gerçekleşebilir ama endişelenecek bir şey yok. Uyum sağlamak için zamana ihtiyacınız olduğunu düşünebilirsiniz, ancak bu değişimin size mükemmel bir şekilde uyacağını göreceksiniz.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Oldukça cana yakın ve geçinmesi kolay biri olsanız da, sizi mesafeli ve hatta soğuk olarak algılayanlar olabilir. Derin düşünen birisiniz ve bu yönünüzü anlamayan biri sizi yanlış yorumlayabilir. Bazen yarattığınız veya hayal ettiğiniz şeyde o kadar kaybolursunuz ki mesafeli ve soğuk görünebilirsiniz.

Hayatınıza yeni giren biri bu algıya sahip olabilir, ancak bugün ne kadar olağanüstü sıcak ve misafirperver olabileceğinizi göstermek için harika bir fırsatınız olacak. Yumuşak tarafınızı göstermenizde fayda var.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Bugün birinin tuhaf mesajını anlamak için bir tercümana ihtiyacınız olabilir. Aynı dili konuşuyor olsanız ve bu kişiyi çok iyi tanıyor olsanız bile, ilettikleri mesaj bir türlü kayda geçmiyor.

Onları sizden daha iyi anlayan biriyle konuşmanız gerekir. Yakın zamanda yaşadıkları bir çatışma ya da uzun süredir devam eden bir çatışma nedeniyle size karşı temkinli olabilirler. Asıl mesajı aldığınızda, diğer pek çok şey anlam kazanmaya başlayacaktır.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN