Diğerlerinden farklı olan evi bulabilir misin? 12 saniyede bulanların IQ'su en az 120 çıkıyor!

Diğerlerinden farklı olan evi bulabilir misin? 12 saniyede bulanların IQ'su en az 120 çıkıyor!

Resimde diğerlerinden farklı bir ev görebiliyor musun? Bu beyin bulmacasını çözerek bilişsel yeteneklerinizi ve görsel keskinliğinizi test edin. Zamanınız başlıyor.

Bu süper ilginç zeka oyununda yeteneklerinizi ve şansınızı deneyin. Bu zeka oyunu, matematik formülleri ve mantık yerine yaratıcılık ve gözlem gücü gibi becerilerinizi test edecek. Ve sonuç olarak beyin hücreleri arasındaki bağlantıyı güçlendirecek, zihinsel çevikliği artıracak ve kısa süreli hafıza problemlerine yardımcı olacaktır. Bu kadar açıklama yeter, şimdi resimdeki farklı olan tek evi bulun.

1-012.jpg

RESİMDEKİ FARKLI EVİ BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki resimde 6 sütun ve 5 sıraya bölünmüş toplam 30 ev gösterilmektedir. Ve senin görevin kolonideki farklı olan tek evi bulmak. Herhangi bir ipucunu kaçırmamak için tüm bölümleri gözden geçirin ve bu zihinsel egzersizi tamamlamak için mantıksal akıl yürütme, gözlem gücü ve diğer yetenekler gibi becerileri kullanın.

Zeka oyunları alışılmadık bir düşünme biçimi gerektirir, ancak bazen mükemmel bir yaratıcı yaklaşım ve mantıksal akıl yürütme de içerir. Yukarıdaki görüntünün aksine, resimdeki farklı olan tek evi bulmak için niteliksel keskinliğinizi ve bilişsel becerilerinizi kullanmanız gerekir. Cidden, zahmetsiz, yapmanız gereken tek şey beyin gücünüzü zorlamak ve tüm ipuçlarına odaklanmak.

FARKLI EVİ GÖRDÜN MÜ?

Bir beyin jimnastiği, yaratıcı ve mantıklı düşünmeyi gerektiren bir bilmecedir. Düşünme ve karar verme kapasiteniz böylece her girişimde gelişecektir. Beyin oyunu ayrıca daha büyük sorunları çözmenize ve eleştirel sezgiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Unutmayın, amacınız resimdeki tek evi bulmak. Resimdeki farklı evi 12 saniyede buldun mu?

ZEKA BULMACASI CEVABI

Hala cevabı bulmakta zorlanıyorsanız, resimdeki tek evi bulmak için lütfen aşağıdaki resme bakın. Sanırım iki camlı penceresi, 4 gözetleme deliği ve kapısı olan tek ev burası.

2-012.jpg

Eğlenceliydi, değil mi? Bizi takip ederek bu ilgi çekici zeka oyunlarından daha fazlasını çözün. Bilişsel, problem çözme becerilerinizi ve hafıza keskinliğinizi geliştirecektir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
1 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN