Hatalarınızdan ders alma zamanı! Koç, boğa, yengeç, ikizler, aslan, başak, terazi, akrep! İşte 20 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Hatalarınızdan ders alma zamanı! Koç, boğa, yengeç, ikizler, aslan, başak, terazi, akrep! İşte 20 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Aynı hatayı bir daha asla yapmamaya kararlı olabilirsiniz. Belki de bu, her seferinde iyi niyetle iki kez yaptığınız bir şey. Ancak daha sonra, bunun en akıllıca karar olmadığını açıkça görebildiniz. Hatalarınızdan ders almak kesinlikle akıllıca, ancak bunları tekrarlamanın bahanesi, “daha iyi ders almak” olamaz.

20 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Kendine güvenen ve gösterişli biri ucuz bir kıyafeti şık gösterebilir. Bugünkü olayları büyük bir kısmı, kendinize inanmak ve kendinize güvendiğinizi göstermek için kişisel yeteneklerinizi sergileyebilmekle ilgili. Yapmak istediğiniz sunumda başarılı olmak için ihtiyacınız olan tek şey bu.

Yeteneğiniz var. Zekanız var. Sahip olduğunuz her şeyi görebilir ve yaklaşımınızı bunu göz önünde bulundurarak yaparsanız, diğer herkes de bunu görecektir. Bugün istediğinize ulaşmak için harika bir gün.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bir planın büyük bir potansiyeli olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ya da en azından başlangıçta böyle hissediyor olabilirsiniz. Ancak şimdi, planınızı beyhude görüyor olabilirsiniz. Ne olduğuna bağlı olarak, çok eğlenceli veya pek de kazançlı olmadığını görebilirsiniz veya zaman harcamaya değmeyecek kadar çok sorunla karşılaşacağınızı düşünüyorsunuz.

Tahmin yürütmeyin. Varsayımlarda bulunmayın. Zaten bir plan yaptıysanız veya kabul ettiyseniz, o zaman başladığınız işi yürütebilme coşkunuzu korumayı kendinize borçlusunuz. O kıvılcımı kaybetmezseniz bu heyecan verici olabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Güneşli bir öğleden sonra keyifli bir yürüyüş için ajandanıza bakmanıza gerek yok. Nereye gittiğinizi bilmek zorunda değilsiniz. Belki rahat bir çift ayakkabı giymek ve bir şişe su almak dışında hazırlıklı olmanız gerekmez. Bu tür bir gezi için endişelenmeyi düşünmezsiniz.

Bu tür rahat bir yaklaşımı, gelirinizi artırmayı veya istediğiniz bir şeyi elde etmeyi içerebilecek yeni bir çabaya da uygulamanız gerekir. Şu anda üzerinde düşündüğünüz bir şey var ve bunun gerçek bir potansiyeli var. Bu potansiyeli endişelenerek gölgelemeyin. Sadece eğlenin.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Şu anda elinizin altında yumuşak ama dönüştürücü bir güç var. Bu güç sahip olduğunuz bir konumdan ya da sahip olduğunuz bir bağlantıdan kaynaklanmıyor. O sizin içinizde.

Şu anda, ruh gücünüz uzun zamandır olmadığı kadar somut bir şekilde güçlü, ancak bunu fark etmeyebilirsiniz. Bunun yerine kendinizi aşırı enerjik, çok endişeli ve hatta huzursuz hissedebilirsiniz. Ancak bu enerjiyi yakalamanın ve en çok istediğiniz şeye yönlendirmenin tam zamanı. Şu anda hiçbir şey sizin için masanın dışında değil. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirin.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Şu anda bir aile üyesi veya yakın arkadaşınızla yaptığınız bir tartışmayı kazanabilirsiniz, ancak enerjinizi boşa harcamayın. Haklı olsanız bile, yaşayacağınız herhangi bir kazanç sadece teknik olacaktır. Kazanan taraf olduğunuzu kanıtlasanız da, bu içi boş bir zafer olacaktır çünkü karşınızdaki kişi bunu kabul etmeyecektir.

Bunun sizi etkilemesine izin vermeyin. Birinin size bunu itiraf etmesinden ziyade, haklı olduğunuz bilgisinin sizi tatmin etmesini sağlamalısınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

İşlerin nasıl gideceğinden emin olmadığınız veya karşınızdaki insanlara tam olarak güvenmediğiniz bir durumdayken, bazen her şeyin en iyi şekilde sonuçlanacağına inanmanız gerekir. Enerjinizi endişe duyarak veya korkarak harcarsanız, bu sizi sadece aşağı çeker ve gereksiz olabilir.

Elinizden gelenin en iyisini yaptınız. Sizi endişelendiren mevcut bir durumda yapabileceğiniz en iyi şey, her şeyin sizin lehinize sonuçlanacağına inanmayı seçmektir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Yeni biriyle tanıştığınızda, muhtemelen elinizden gelenin en iyisini yapmaya ve kendinizle ilgili en iyi imajı yansıtmaya çalışıyorsunuz. Çoğu insan bunu yapar. İyi bir izlenim bırakmak, tercih edilmek, beğenilmek ya da takdir edilmek isteyebilirsiniz. Bu doğal bir insan arzusudur.

Ancak bu, kendinizle ilgili sevmediğiniz ya da kusur olarak gördüğünüz şeyleri saklamanız gerektiği anlamına gelmez. Siz neyseniz osunuz ve genel olarak güzel, ışıldayan bir ruhsunuz. Bugün hayatınıza yeni biri girdiğinde bunu hatırlayın. Sadece kendiniz olun. Onlar sizin ne kadar güzel bir ruh olduğunuzu göreceklerdir.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Otorite konumundaki bazı kişiler korkuyla yönetir. Astlarını korkutabilir, eleştirebilir ve boyun eğmeye zorlayabilirler. Bir de nezaketle, cesaretle ve övgüyle liderlik eden kişiler vardır.

Açıkçası, ikinci seçenek daha iyi olanıdır. Ancak şu anda, en iyi ihtimalle zor birine liderlik etmeniz gereken bir konumda olabilirsiniz. Sakın aldanmayın, bu ikinci yaklaşım sizin durumunuzda çok işe yarayacaktır, bir deneyin.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Vermek üzere olduğunuz bir karar konusunda çok gergin olabilirsiniz çünkü bunun ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. Bu kesinlikle anlaşılabilir bir durum çünkü risklerin yüksek olduğunu ve yapmayı seçtiğiniz şeyin hayatınızda iyi ya da kötü yönde büyük bir fark yaratacağını biliyorsunuz.

Henüz hangi yönde karar vereceğinizi bilmiyor olabilirsiniz ve bu yüzden hissettiğiniz gerginlik bunu anlamakla ilgili. Ancak bu kararı verdikten sonra, bu huzursuzluk ve endişeden kurtulmanız gerekiyor. Bir seçim yapın ve kendinizi buna adayın. Buna inanın. Kendinize inanın. Bu, gerçekten doğru yolda olduğunuzdan emin olmanızı sağlayacaktır.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Birinin bir konuda fikrini değiştirmeyi umuyor olabilirsiniz. Belki de o kişiyi bir ortak olarak istiyorsunuz ya da başarılı olmak için onun etkisine ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Ancak o kişiyi sizin haklı, kendisinin haksız olduğuna ikna edemezseniz, duvara toslarsınız.

Peki ya o kişi kararını çoktan vermişse? Ya kendisinin haklı, sizin haksız olduğunuzdan eminse? Hayal kırıklığını kabul edebilir ve başka bir şeye geçebilirsiniz. Artık birçok seçeneğiniz var. Başarısız bir çabanın sizi istediğinizi elde etmekten alıkoymasına izin vermeyin.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Bir şeyi çok istiyorsunuz ve onu elde etmek için bir tür pazarlık yapmanız gerekiyor. Bu konuda nasıl hissettiğinizi ve onu ne kadar tutkuyla istediğinizi gizlemenin başarınızın anahtarı olacağına inanabilirsiniz.

Eğer biri ne kadar tutkulu hissettiğinizi bilirse, bu diğer tarafa koz verebilir ve sizi daha zayıf bir konumda bırakabilir. Bu bazen doğrudur, ama belki de bu durumda değil. Nasıl hissettiğinizi göstererek büyük bir etkiye sahip olabilir ve başkalarının duygularına dokunabilirsiniz. Kendinizi tutmayın.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Aynı hatayı bir daha asla yapmamaya kararlı olabilirsiniz. Belki de bu, her seferinde iyi niyetle iki kez yaptığınız bir şey. Ancak daha sonra, bunun en akıllıca karar olmadığını açıkça görebildiniz.

Hatalarınızdan ders almak kesinlikle akıllıca, ancak bunları tekrarlamanın bahanesi, “daha iyi ders almak” olamaz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN