Isparta'da Funda Arar ve Derya Uluğ yerine Işın Karaca ve Niran Ünsal sahne alacak

Isparta'da Funda Arar ve Derya Uluğ yerine Işın Karaca ve Niran Ünsal sahne alacak

Isparta'da konseri iptal edilen Melek Mosso'ya destek için sahneye çıkmama kararı alan Funda Arar ve Derya Uluğ'un yerine çıkacak isimler belli oldu. Mosso, Arar ve Uluğ yerine Işın Karaca, Seda Sayan ve Niran Ünsal sahne alacak.

Şarkıcı Melek Mosso'nun Isparta'da konser vereceğini duyan İslamcı Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı ortak açıklama yaparak "inanç ve geleneklere" uymadığı gerekçesiyle konsere tepki göstermişti. Festivalin ilk açıklanan programına göre Melek Mosso 3 Haziran, Derya Uluğ 4 Haziran, Funda Arar ise 5 Haziran’da sahneye çıkacaktı. Yapılan açıklamalardan sonra ise Isparta Belediyesi, festival programında değişiklik yaparak Mosso konserini iptal etmişti. Konseri iptal edilen Melek Mosso'nun ardından Funda Arar ve Derya Uluğ da geçtiğimiz günlerde açıklama yaparak Isparta'da düzenlenecek olan konserlerine çıkmayacaklarını duyurmuştu.

basliksiz-3b.jpg

YENİ KADRO BELLİ OLDU

Festival kapsamında ünlü şarkıcıların yerine ilk olarak Seda Sayan ile anlaşıldığı duyuruldu. Belediye'nin Mosso'nun bir sahnesinde yaptığı parmak hareketinden dolayı konseri iptal ettiğini öne süren Sayan, "Sahne alacağımı menajerimden öğrendim, Melek inşallah bir daha böyle bir eylemde bulunmaz" dedi.

Seda Sayan ile birlikte festivalde sahne alacak diğer isimler de belli oldu. Isparta Gül Festivali'nde Melek Mosso, Funda Arar ve Derya Uluğ'un yerlerine Niran Ünsal, Işın Karaca, Seda Sayan ve Alpay konser verecek. Isparta Belediyesi de festival programını sosyal medya hesabından duyurdu.

belediye.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN