Kadınlar arasında moda olan kişilik testi: Nasıl bir kadınsın? 2 dakikanı ayır öğren...

Kadınlar arasında moda olan kişilik testi: Nasıl bir kadınsın? 2 dakikanı ayır öğren...

Çeşitli kişilik testleri vardır. Ve her kişilik testi de sizin sahip olduğunuz özelliklerden birini ve ya bir kaçını bulmaya yöneliktir. Bugün size sunacağımız ve kadınlar arasındaki en popüler kişilik testinde nasıl bir kadın olduğunu öğreneceksin...

KOLYE 1

Klasik stile bağlı kalıyorsunuz . Herhangi bir değişiklik sizin için kolay değil. Bir şeyler planladığınız gibi gitmezse sinirlenmeye, üzülmeye, gerilmeye başlarsınız. Ateşli bir muhafazakarsınız. Belli kurallara sadık olmak iyidir ama unutmayın ki her şey akar, her şey değişir.

000.jpg

Evrim geçiriyorsunuz ve hareketsiz duramıyorsunuz. Daha özgür olmaya çalış, bırak hayat seni yönetsin. İnanın korkunç bir şey olmayacak ve sinir sisteminiz düzene girecek.

KOLYE 2

Bu kolyeyi beğendiyseniz, kararsız bir insansınız demektir. Görüyorsunuz, metalin çevresi aynı kalınlıkta değil. Senin de ruh halin böyle ışık hızında değişebilir. Sakin sakin dururken bir dakika içinde öfkeden ateş topuna dönüşebilirsin.

Hobileriniz de kararsız. Büyük olasılıkla, pek çok hobiniz var, ancak hiçbir şeye dalmış değilsiniz. Genel olarak, karakterinizde yanlış olan bir şey yok. Sen olduğun kişisin. Biraz daha sakinleşemez ve olan her şeye şiddetle ve duygularla tepki veremezseniz.

KOLYE 3

Bir bebek kadar safsın. Sizin tipinizdeki kadınlar olgunlaştıktan sonra bile ruhlarında hafifliği ve saflığı koruyor. Her küçük şey seni mutlu eder. Şarkı söyleyen bir kuş bile sizi tam bir zevke götürebilir. Elbette bu karakter özelliği yetişkinler dünyasında çok değerlidir.

Senin tipindeki insanlar gençliği içte ve dışta uzun süre tutar. Bununla birlikte, bazı kadınlar karşısındaki erkeğin çok derine inerler. Bu başkalarını, özellikle de erkekleri çok rahatsız eder.

KOLYE 4

İnanılmaz derecede şanslısın ve ne kadar olduğunu bile bilmiyorsun. Kaderin kendisi sizden yanadır ve büyük olasılıkla onun armağanlarını genellikle fark etmezsiniz. Şansınızı iyi değerlendirin onu kızdırmayın veya üzmeyin.

Aksi takdirde, sizi mutlu etmenin hiçbir değeri olmadığını anlayacak ve başka bir şanslı kişiyi bularak size hiçbir şey bırakmayacaktır. Her günün tadını çıkarmaya çalışın, başarıları, kutlayın. Unutma, Şans, kıymetini bilenleri sever.

KOLYE 5

Bu kolyeyi seçtiyseniz, bu hayatta sizin için en önemli şey sevgidir. Bu çok övgüye değer çünkü sadece karşı cinse yönelik duygulardan değil, aynı zamanda başkalarına ve küçük kardeşlerimize karşı tutumdan da bahsediyoruz. Çocukluğunuzdan itibaren, sevgi olmadan mutlu bir hayat olamayacağını öğrendiniz.

Herkese eşit davranıyorsunuz. Senin için kötü ya da iyi, küstah ya da terbiyeli yok. Her insanın güzel olduğuna inanıyorsun ve sonunda istemeye istemeye insanlara dişlerini göstermek zorunda kalıyorsun.

KOLYE 6

Sen inanılmaz derecede kadınsı birisin. Bu sadece görünüşte değil. Sen her zaman naziksin, uysalsın, sessizsin. Dudaklarınızdan hafif bir gülümseme asla kaybolmuyor.

Pek çok hayranın var ama tekini bekliyorsun. Pek çok kadın içten içe senin gibi olmak istediği için senden hoşlanmıyor ve bu birçokları için çok zor görünüyor.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN