Murat Boz, yeni işiyle herkesi şaşırttı! 'Kimse benden bunu beklemiyordu' diyerek duyurdu

Murat Boz, yeni işiyle herkesi şaşırttı! 'Kimse benden bunu beklemiyordu' diyerek duyurdu

Düzenlenen bir festivalde sevenleriyle buluşan Murat Boz, yeni işini ilk kez açıkladı. Ünlü şarkıcı, kendisinden beklenmeyen sürprizle hayranlarının karşısına çıkacağını söyledi. İşte, Murat Boz'un yeni işi...

İzmir Menemen konseri öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Murat Boz, oyunculuk ve müzik kariyeri hakkında sürpriz gelişmeler olduğunu söyledi.

murat-boz-konser-bileti-3.jpg

"KİMSENİN BENDEN BEKLEMEDİĞİ ŞARKI GELİYOR"

Birçok ünlü sanatçının almak için yarıştığı, sözleri Günay Çoban'a, bestesi ise Serkan Özdoğan'a ait bir şarkı ile müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlandığını belirten 43 yaşındaki şarkıcı, "Çok inandığımız ve dinleyicinin çok seveceğine düşündüğümüz, ters köşe, kimsenin benden beklemediği bir şarkı geliyor. Yakında şarkıyı kliplendirecek ve sevenlerimi şaşırtacağım. Şarkıları birer birer hayranlarımın beğenisine sunup, doğum günüm olan 7 Mart'ta albümü tamamlayacağım" dedi.

murat-boz-konser-bileti-1.jpg

KENDİ ŞİRKETİNİ KURDU

Yeniçağ'da yer alan habere göre, Murat Boz, soyadını verdiği 'Boz Production' adlı yapım firmasıyla genç yetenekleri çatısı altına almaya hazırlanıyor. Kuruluş aşamasında ilk olarak kendi çalışmalarına yoğunlaştığını söyleyen çiçeği burnunda yapımcı, ilerleyen süreçte yeni yetenekler keşfetmek istediğini söyledi.

murat-boz-konser-bileti-2.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN