Netflix La Casa de Papel'in 5. sezon ilk bölümlerini yayınladı

Netflix La Casa de Papel'in 5. sezon ilk bölümlerini yayınladı

Netflix, hayranlarının merakla beklediği La Casa de Papel dizisinin 5. sezonundan ilk kısmı yayınladı. İki parça halinde yayınlanacak dizinin ikinci kısmı Aralık'ta ekrana gelecek.

Netflix'in ilgiyle izlenen yapımlarından biri olan La Casa de Papel'in beşinci sezonunun ilk bölümlerini yayınladı.

Netflix, La Casa de Papel'in 5. sezonundan önce ilk görselleri ve 15 dakikalık kısa bir bölüm paylaştı. Dizinin 5. sezonunun her biri beşer bölümden oluşan iki parça halinde yayınlanacak. 1. kısım 3 Eylül’de; 2. kısım ise 3 Aralık 2021’de izleyiciyle buluşacak.

Dizinin başrollerinde Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce yer alıyor.PROFESÖR'ÜN İLK KEZ KAÇIŞ PLANI YOK

Netflix'in resmi özetine göre; Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası'nda kapalıdır. Lizbon'u kurtarmayı başarmış olsalar da aralarından birini kaybetmelerinin ardından onları karanlık zamanlar bekler.

Sierra tarafından esir alınan Profesör'ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Tam artık başka sorun çıkamazmış gibi göründüğü sırada, şimdiye dek karşılaştıklarından çok daha güçlü bir düşman olay yerine gelir. Artık karşılarında ordu vardır. Tarihin bu en büyük soygunu sona yaklaşırken, banka hırsızlığı olarak başlayan olaylar savaşa dönüşecektir.Final sezonundan paylaşılan ilk görseller, İspanya Merkez Bankası'nın hem içindeki hem de dışındaki kaosu gözler önüne seriyor. Sierra'nın saklanma yerini bulmasıyla hazırlıksız yakalanan Profesör, bankanın içinde güvende olan Lizbon... Savaş başlar! Daha fazla silah ve bir planı olmamasının çaresizliğiyle yüzleşen Çete, hayatta kalmak için bütün her şeyini ortaya koymak zorundadır.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN