Oyuncu Orhan Aydın'dan deprem sonrası korkutan haber: Kızıma ulaşamıyorum

Oyuncu Orhan Aydın'dan deprem sonrası korkutan haber: Kızıma ulaşamıyorum

Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,4'lük deprem 10 ili vururken tiyatrocu Orhan Aydın Twitter hesabından Hatay'da yaşayan kızına ve eski eşine ulaşamadığını duyurmuştu. Aydın'ın eski eşinin enkaz altından çıkarıldığı, kızının ise arama çalışmalarının sürdüğü belirtildi.

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi merkezli, 7.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Saat 04.17'de gerçekleşen deprem çevre illerden de şiddetli biçimde hissedildi.

Çevre illerden de şiddetli biçimde hissedilen depremde 284 kişi yaşamını yitirdi, 2 bin 323 kişi yaralandı. 1712 bina yıkıldı. Uluslararası yardımı da içeren dördüncü seviye alarm verildi.

Can kaybı sayısının ilerleyen saatlerde artması beklenirken ünlü tiyatrocu Orhan Aydın, sosyal medya hesabından kötü haberi duyurdu. Aydın, Hatay'da yaşayan kızına ve eski eşine ulaşamadığını söylemişti. Birkaç saat sonra paylaşımını güncelleyen Aydın, eski eşinin enkazdan çıkarıldığını duyurdu. Aydın, "Çocuğumun anası Elif Torun Öneren’i enkazdan halk çıkarmış. Sıra kızımda.. (haydi canım benim haydi diren) tek varlığımdır ve çok canım acıyor. Ülkem için ağlıyorum. BİZİ YANLIZCA DAYANIŞMA KURTARIR." ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN