10.02.2020  14:21

Rüyada kuş görmenin yorumu | Rüyada kuş görmek ne anlama geliyor?

Rüyada kuş görmek, rüya sahibinin hayatında meydana gelecek olan ferahlama ve aydınlığa işaret eder. Kimi rüya tabirlerinde ise olumsuz olarak yorumlanan rüyada kuş görmekle ilgili en ayrıntılı yorumları ve bilmeniz gerekenleri karar.com’da bir araya getirdik…

+
-

 

Rüyada kuş görmek, rüyayı gören kişinin amellerine işaret ederken, rüyada bilinmeyen bir kuşun görülmesi nasihat ve öğüt olarak yorumlanır. Beyaz kuş görmek ve kuş yavrusu görmek gibi rüyada kuş görmekle ilgili rüya tabirlerini haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA KUŞ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada kuş görmek, genel olarak hayırlı bir şekilde tabir edilir. Rüya sahibinin hayatında oluşacak refah, bolluk bereket, huzur ve mutluluğa işaret eder. Kişi eğer rüyada üzerinden kuş uçtuğunu görmüş ise, bu, istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine ve umutlarının bola çıkacağına delalet eder.

BEYAZ KUŞ GÖRMEK

Rüyada beyaz kuş görmek, çok hayırlı bir rüyadır ve rüya sahibinin önüne çıkacak güzel ve hayırlı fırsatlara delalet eder.

RÜYADA KUŞ YAVRUSU GÖRMEK

Rüyada kuş yavrusu görmek, yeni evli ve çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için bebek olarak yorumlanır. Ancak farklı bir rüya tabirinde ise, rüyada kuş yavrusu görmek, günah ve zina olarak tabir edilmiştir.

KUŞ YUMURTASI GÖRMEK

Rüyada kuş yumurtası görmek, görülen kuşun cinsine göre farklı şekillerde yorumlanır. Kişi eğer rüyada şahin ve kartal gibi büyük kuşların yumurtasını görmüş ise, bu rüya çalışma hayatında büyük başarılara imza atacağına, kazancının çoğalacağına ve ün kazanacağına delalet eder.

BÜYÜK KUŞ GÖRMEK

Rüyada büyük kuş görmek, hayalleri ve planları bulunan rüya sahibinin, sabır göstererek, sebat ederek, canını dişine takarak çalışmasıyla istediklerini elde edeceğine ve başarı sağlayacağına işaret eder.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

ELİNDEKİ KUŞUN UÇTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada elindeki kuşun uçtuğunu görmek, rüya sahibinin önüne çıkan fırsatları kaçıracağına, iyi değerlendiremeyeceğine delalet eder.

20-02/10/ruyada-kus-gormek-ne-anlama-gelir-6686.jpg

KUŞ YUVASI GÖRMEK

Rüyada kuş yuvası görmek, olumlu anlamlara sahiptir ve rüya sahibinin dengini bulacağına işaret eder. Kuş yuvası görmek genellikle, mutlu birliktelikleri ve huzurlu bir aile olarak yorumlanır.

GÜNÜN VİDEOSU

Koronavirüs hastasına suni teneffüs

Koronavirüs salgını nedeniyle 2 bin 749 kişinin hayatını kaybettiği Çin''de, markette bir anda yere yığılan yaşlı adama bir doktorun her türlü riski göze alarak hiç düşünmeden suni solunum yapması sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

DİĞER HABERLER
CHP'de İdlib toplantısı
TSK'dan Suriye rejimine ağır darbe
Ankara'da acil güvenlik toplantısı
Faciadan dönüldü
Rusya yine Türkiye'yi suçladı
St. Antuan Kilisesi satışa çıkarıldı
Türkiye nasıl başardı?