Sadece yüksek zekalı olanlar resimdeki farklı köpeği bulabiliyor! 6 saniyede bulanların IQ'su 120 çıkıyor!

Sadece yüksek zekalı olanlar resimdeki farklı köpeği bulabiliyor! 6 saniyede bulanların IQ'su 120 çıkıyor!

Sürüdeki farklı köpeği bulmak için yeterince akıllı ve gözlemci olmalısınız. İnsanların yalnızca %3'ü resimdeki farklı köpeği 6 saniyede bulabiliyor. Yapabilir misin?

Bu zeka oyunu, matematik formülleri ve mantık yerine yaratıcılık ve gözlem gücü gibi becerilerinizi test edecek. Ve sonuç olarak beyin hücreleri arasındaki bağlantıyı güçlendirecek, zihinsel çevikliği artıracak ve kısa süreli hafıza problemlerine yardımcı olacaktır. Şimdi resimdeki tek köpeği bulun.

kapak.jpg

RESİMDEKİ FARKLI KÖPEĞİ BULABİLİR MİSİN?

Yukarıdaki resimde sınıfta 6 sütun ve 4 sıraya bölünmüş toplam 24 köpek görülmektedir. Ve senin görevin en iyi köpeği bulmak. Herhangi bir ipucunu kaçırmamak için tüm bölümleri gözden geçirin ve bu zihinsel egzersizi tamamlamak için mantıksal akıl yürütme, gözlem gücü ve diğer yetenekler gibi becerileri kullanın.

Zeka oyunları alışılmadık bir düşünme biçimi gerektirir, ancak bazen mükemmel bir yaratıcı yaklaşım ve mantıksal akıl yürütme de içerir. Yukarıdaki görüntünün aksine, resimdeki tek köpeği bulmak için niteliksel keskinliğinizi ve bilişsel becerilerinizi kullanmanız gerekir. Cidden, zahmetsiz, yapmanız gereken tek şey beyin gücünüzü zorlamak ve tüm ipuçlarına odaklanmak.

FARKLI KÖPEĞİ GÖRDÜN MÜ?

Bir beyin jimnastiği, yaratıcı ve mantıklı düşünmeyi gerektiren bir bilmecedir. Düşünme ve karar verme kapasiteniz böylece her girişimde gelişecektir. Beyin oyunu ayrıca daha büyük sorunları çözmenize ve eleştirel sezgiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. Resimdeki farklı köpeği tespit ettin mi?

ZEKA BULMACASI CEVABI

Farklı köpeği hala bulmakta zorlanıyorsanız, resimdeki farklı olan köpeği bulmak için lütfen aşağıdaki resmi kontrol edin. Diğer tüm kızgın olanlar arasında tek mutlu köpek o.

2-003.jpg

Eğlenceliydi, değil mi? Bizi takip ederek bu ilgi çekici zeka oyunlarından daha fazlasını çözün. Bilişsel, problem çözme becerilerinizi ve hafıza keskinliğinizi geliştirecektir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN