Tutkunları merakla bekliyordu! 2023 model Renault Toros'un fiyatı baş döndürdü: İşte ilk görüntü

Tutkunları merakla bekliyordu! 2023 model Renault Toros'un fiyatı baş döndürdü: İşte ilk görüntü

Fransız otomobil devi Renault, düşük bakım maliyeti ve engebeli arazide manevra kabiliyeti nedeniyle Anadolu'da en çok rağbet gören araçlardan biri olan ve Renault 12 olarak da bilinen Toros'un 2023 modelini Türkiye'de satışa sunmaya hazırlanıyor.

Fransız otomobil devi Renault, düşük bakım maliyeti ve engebeli arazide manevra kabiliyeti nedeniyle Anadolu'da en çok rağbet gören araçlardan biri olan ve Renault 12 olarak da bilinen Toros'un 2023 modelini Türkiye'de satışa sunmaya hazırlanıyor. Türkiye'de bir klasik haline gelen Toros, dayanıklılığı ve uygun fiyatıyla pek çok kişi tarafından sevilen bir model. Yeni elektrikli Toros modelinin, Renault'nun şu anda Türkiye'de sattığı tek elektrikli otomobil olan Zoe modelinin yerini alması bekleniyor.

Renault, Elektrik Motorlu 2023 Toros Modelini Türkiye'de Satışa Sunacak

Renault'nun Toros'u Türkiye pazarına sunma kararı, son yıllarda Renault için kilit bir pazar haline gelen Türkiye pazarının Renault için önemini vurguluyor. Raporlara göre Renault, yeni R12 modeliyle girmeyi hedeflediği pazarlardan biri olarak Türkiye'ye şimdiden gözünü dikmiş durumda.

Renault, Elektrik Motorlu 2023 Toros Modelini Türkiye'de Satışa Sunacak

Renault'nun Yeni Toros Modeli Türkiye'de Dudak Uçuklatan Fiyat Etiketiyle Geliyor

2023 model Renault Toros'un Türkiye'deki fiyatının 850.000 TL olması bekleniyor; bu fiyat, yeni ve geliştirilmiş özellikleri nedeniyle bir önceki modele göre önemli bir artış anlamına geliyor. Renault'nun Toros'u Türkiye'de piyasaya sürme kararının pazardaki rakiplerine karşı avantaj sağlaması bekleniyor.

Renault Elektrikli Otomobil Yelpazesini Genişletmek için İkonik Modellerden İlham Alıyor

Renault'nun elektrikli otomobillere yönelmesi, ikonik modellerinden ilham alarak elektrikli otomobil yelpazesini hızla genişletme stratejisiyle de uyumlu. Yeni elektrikli Toros modelinin, elektrikli otomobillerin giderek daha popüler hale geldiği Türkiye pazarında önemli bir etki yaratması bekleniyor. Yeni 2023 Renault Toros'un, şık bir tasarıma ve modern özelliklere sahip, dayanıklı, az bakım gerektiren bir araç arayan sürücülere hitap edecek bir dizi özellik sunması bekleniyor. 

Öne Çıkanlar
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN