Ünlü oyuncu Şişli'de yürürken ölümden döndü! Acılar içerisinde yere kaldı, hastaneye kaldırıldı!

Ünlü oyuncu Şişli'de yürürken ölümden döndü! Acılar içerisinde yere kaldı, hastaneye kaldırıldı!

Birçok dizide rol alan Zeynep Kankonde, İstanbul'un göbeği Şişli'de yolda yürürken ölümle burun buruna kaldı. Caddede yürürken bir anda acılar içinde kalan ünlü oyuncu, hastaneye kaldırıldı. Olayın detayları daha sonra ortaya çıktı. İşte, Zeynep Kankonde'nin yaşadığı talihsiz olay...

Seversin, Aşk Mantık İntikam, Yeni Gelin, Ulan İstanbul, Kiraz Mevsimi, Şeref Meselesi, Güneşi Beklerken gibi popüler dizilerdeki hafızalarda yer edinen oyuncu Zeynep Kankonde, 16 Mart 2023 Perşembe günü sabah saatlerinde İstanbul'un Şişli ilçesinde arkadaşıyla birlikte yürüdüğü sırada inşaat halindeki bir binanın 7. katından kafasına taş düştü.

Olayın ardından inşaatta çalışma yapan iki işçiye seslenmesine rağmen yanıt alamayan ünlü oyuncu, kendi imkanlarıyla hastaneye gitti.

zeynep-kankondenin-kafasina-tas-dustu.jpeg

ÖNCE HASTANEYE, SONRA KARAKOLA GİTTİ

TV100'de yer alan habere göre, kafasında şişlik olan Kankonde, yapılan müdahalenin ardından polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

Olayla ilgili tahkikat başlatan emniyet güçleri inşaat işçileri Bekir Susoy ve Sadi Türkmen'i adli işlemler için polis merkezine davet ettiği öğrenildi.

zeynep-kankonde-kaza-gecirdi.jpeg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN