Ünlü şarkıcıdan kötü haber: Karavanıyla birlikte kaza yaptı! Eşi ve çocukları da araçtaydı

Ünlü şarkıcıdan kötü haber: Karavanıyla birlikte kaza yaptı! Eşi ve çocukları da araçtaydı

Ailesinin de içinde bulunduğu araç ve karavanıyla yolda seyreden ünlü müzisyen, refüje çarparak kaza yaptı. Sevenlerini endişelendiren ünlü ismin ve ailesinin kaza sonrası sağlık durumu da belli oldu. İşte detaylar...

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde, Türk halk müziği şarkıcısı Sümer Ezgü, eşi ve iki çocuğunun bulunduğu otomobil ile çekme karavan devrildi. Ezgü ailesi, kazadan yara almadan kurtuldu.

sumer-ezgu-trafik-kazasi-sagli-kdurumu-nasil-6.jpg

KARAVANLA BİRLİKTE DEVRİLDİ

Sümer Ezgü'nün kullandığı otomobil, Yazır mevkisindeki rampada kuvvetli rüzgarın da etkisiyle refüje çarptı. Savrulan otomobil ve ona bağlı çekme karavan yola devrildi.

Ünlü müzisyen, eşi ve iki çocuğu kazadan yara almadan kurtuldu. Sümer Ezgü, aracına bağlı karavanla seyahat ederken kaza geçirdiklerini söyledi.

sumer-ezgu-trafik-kazasi-sagli-kdurumu-nasil-5.jpg

"KAZANIN NEDENİ KUVVETLİ RÜZGAR"

Şiddetli rüzgarın etkisi ile kontrolü kaybettiğini ifade eden Sümer Ezgü, "Oğlum Berlin'de konservatuarı kazanmıştı. Oğlumu bırakmak için Almanya'ya gidiyorduk. Yokuş aşağı inerken fazla hızlı değildim ama rüzgar bizi savurdu. Refüje çarparak devrildik. Eşim ve iki çocuğum da yanımdaydı. Çok şükür hiçbirimize bir şey olmadı. Oğlumun eşyaları da karavandaydı. Aracımız ve eşyalar zarar gördü" diye konuştu.

sumer-ezgu-trafik-kazasi-sagli-kdurumu-nasil-2.jpg

sumer-ezgu-trafik-kazasi-sagli-kdurumu-nasil-4.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN