Yumruk şekliniz kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! Yumruk yapma şeklinize göre karakter analizi yapan kişilik testi

Yumruk şekliniz kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! Yumruk yapma şeklinize göre karakter analizi yapan kişilik testi

Yumruk Kişilik Testi: Baş parmağınızı yumruğunuza sokmanız ne anlama gelir? Baş parmağınızı işaret parmağınızın üzerine koyar mısınız? Yumruğunuzu yapma şeklinize göre gerçek kişilik özelliklerinizi öğrenmek için okumaya devam edin.

Baş parmağınızı yumruğunuza sokmanız ne anlama gelir? Neden baş parmağını her zaman yumruğunun içinde tutuyorsun? Ya da neden baş parmağını işaret parmağına dayıyorsun? Veya yumruk yaparken neden tüm parmaklarınızı kilitlemek için baş parmağınızı kullanıyorsunuz? Yumruk atma şeklinizin kişilik özelliklerinizi ortaya çıkardığını biliyor muydunuz? Nasıl ki dudaklarınızın şekli, parmak uzunluğu, kolları çaprazlama şekli, uyku pozisyonu, burun şekli, oturma pozisyonu vb. gizli kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarabilir, benzer şekilde yumruk şekliniz de gerçek kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarır.

YUMRUĞUNUZU TUTMA ŞEKLİNİZ SİZİN HAKKINIZDA NE SÖYLÜYOR?

Kişilik Testleri, kendiniz, sevdikleriniz veya sevmedikleriniz, tercihleriniz, nasıl düşündüğünüz, duygusal zekanızı ve ayrıca IQ seviyeniz hakkında bilgi edinmek için süper bir araçtır. Bu testler, psikolojik yapınızı, duygusal ve rasyonel düşünce süreçlerinizi derinlemesine incelemek ve doğumumuzdan bu yana yıllar boyunca sıklıkla bastırdığımız derin, gizli kişilik özelliklerini tespit etmek için bilimsel olarak tasarlanmıştır.

Gelelim işin eğlenceli kısmına. Yumruk yap ve yumruğunu sıkmanın senin hakkında ne söylediğini öğren.

a.jpg

YUMRUK KİŞİLİK TİP A

Başparmağınız dışarıyı yukarıyı gösterecek şekilde ve işaret parmağınızın üzerinde oturarak yumruğunuzu sıkarsanız, doğuştan lidersiniz. İçeride gergin veya emin olmasanız bile, bir istikrar ve güç havası yayıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmak için yorulmadan çalışan odaklanmış bir bireysiniz. Yeteneklisiniz ve iş yerinizde veya işinizde ya da hangi çabayı üstlenirseniz üstlenenin öne çıkma eğilimindesiniz. Yeni şeyler veya yerler keşfetmeyi ve öğrenmeyi seviyorsunuz. IQ seviyeniz yüksek. Ayrıca diğer insanlara rehberlik etmekte ve onların çıkarlarını gözetmekte iyisiniz. Genellikle tavsiye için aranırsınız. Sen de kibar ve cömertsin. Haksızlıktan tiksiniyorsun. Başkalarına yardım etmeyi seviyorsunuz. Bazen nezaketiniz, insanların sizden faydalandığı durumlarda sizi yakalar. Çok sosyalsin. İnsanlarla ilgilenirken nazik ve rahatsınız. Sen iyi bir dinleyicisin. Sakinsiniz ve akıllıca bir karar vermek için her şeyi gözden geçiriyorsunuz.

Temel kişilik özellikleri: enerjik, meraklı, hevesli, şefkatli, lider, istikrarlı, güçlü, odaklanmış, başarılı, kaşif, yüksek ıq seviyesi, başkalarına yardım eden sevgi, cömert, adalet aşığı, girişken, iyi dinleyici, bilge, özdenetim.

b.jpg

YUMRUK KİŞİLİK TİPİ B

Yumruğunuzu, başparmağınızla dışarıda tüm parmaklarınızın üzerinde otururken sıkarsanız,sen son derece yaratıcı bir insansın. Benlik saygınız yüksek. Çekicisiniz ve çekici bir kişiliğe, zihniyete ve iletişim becerilerine sahipsiniz. Bir odada çoğunlukla ilgi odağı sizsiniz. Dürüstlüğünüz ve zekanız için takdir ediliyorsunuz. Yolunuza atılan övgü ve hayranlığın tadını çıkarırsınız. Kişiliğinize sahip olmaktan korkmuyorsunuz. Kibirli değilsin, ama kesinlikle kendine güven ve inanç havası yayıyorsun. Söyleyecekleriniz veya yapacaklarınız konusunda netsiniz. Açık havada veya sosyal toplantılarda olmaktan hoşlanıyorsunuz. Ayrıca kendi şirketinde kendi kendine yeterlisin. Dürüst olmak ya sizi hayatta öne çıkarır ve bazen başınızı belaya sokar ya da insanlarla sertleşir. Bir yerde veya rutinlerde çok uzun süre kapalı kalmayı sevmiyorsunuz. Kendini ifade etme konusunda iyisin. Sen bir büyücüsün. Yine de, ne kadar sevecen olursan ol, bir şeyi veya birini umursamayı bıraktığında, onunla işin biter. Kendine olan saygını duyguların üzerinde tutmaya kararlısın.

Temel kişilik özellikleri: yaratıcı, yüksek benlik saygısı, çekici, çekici, bol zihniyet, etkili iletişim becerileri, yüksek zeka, bireyselliklerine sahip olan, açık sözlü, kendine yeterli, çekici, duyguların üstünde kendine saygı.

c.jpg

YUMRUK KİŞİLİK TİPİ C

Baş parmağınız tüm parmaklarınızın içindeyken yumruğunuzu sıkarsanız,sen içe dönük birisin Mahremiyetinizi seviyorsunuz ve düşüncelerinizi veya duygularınızı kendinize saklama eğilimindesiniz. Kendi şirketinde harcama yapmakta sorun yok. Son derece yaratıcısın. Alışılmışın dışında benzersiz fikirler buluyorsunuz. Yalnızca size benzeyen veya gerçek bağlantılara değer veren insanlarla bağlantı kurabilirsiniz. Son derece şefkatli olabilirsiniz. Genellikle daha az konuşur ve daha çok dinlersiniz. Empatik de olabilirsiniz. Çok yüksek sesle veya küstahça konuşan insanların yanında duramazsınız. Kendileri hakkında çok fazla övünen insanları da sevmiyorsunuz. Drama ve dedikodudan hoşlanmıyorsun. Genellikle utangaç ve çekingen biri olarak görülürsün. Öyle olabilirsin ama biri yoluna çıkarsa ya da seni yanlış yola sokarsa, onları onların yerine koyarsın. İşiniz, ilişkileriniz, arkadaşlarınız ve aileniz hakkında çok tutkulusunuz. Her küçük ayrıntıyla ilgileneceksin. Alenen, düşük profilli veya utangaç bir tavır sergileyebilirsin ama özel çevrende çok komik ve çekicisin. Kriz zamanlarında bile tavrını korumada çok iyisin. Hayattaki çoğu şeyde sevgi, güzellik ve uyum görürsünüz.

Temel kişilik özellikleri: içine kapanık, mahremiyeti seven, alışılmışın dışında düşünen, değerler gerçek bağlantılar, empatik, dramadan veya dedikodudan hoşlanmama, utangaç, çekingen, tutkulu, küçük ayrıntıları fark eder, toplum içinde düşük profili tutar, zen gibi bir hayat sürdürür, uyumlu.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (7)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
7 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN