Yurtdışına gidecek olanlar dikkat! O şirket 1 Euro'ya uçak bileti satışını başlattı!

Yurtdışına gidecek olanlar dikkat! O şirket 1 Euro'ya uçak bileti satışını başlattı!

Pegasus,16 Nisan tarihine kadar geçerli olan yurt dışı uçuşları için özel bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında vergiler dahil 1 Euro'ya yurt dışı uçuşları satın alınabilecek. İşte detaylar...

Pegasus,16 Nisan tarihine kadar geçerli olan yurt dışı uçuşları için özel bir kampanya düzenledi. Kampanya kapsamında vergiler dahil 1 Euro'ya yurt dışı uçuşları satın alınabilecek.

Ayrıca Pegasus, 29 Ekim 2023 ile 30 Mart 2024 tarihleri arasındaki Kış Sezonu için özel bir yurt dışı uçuş kampanyası başlattı. Bu kampanya, sadece 75.000 koltukla sınırlıdır ve kampanya kapsamındaki biletler, Pegasus Mobil uygulaması veya flypgs.com web sitesi üzerinden satın alınabilir. Kampanya kapsamındaki biletlerin tükenmesi durumunda kampanya sona erecektir.

KAMPANYA DETAYLARI

UÇAK

Kampanyadan faydalanmak isteyenler, biletlerini Pegasus Mobil uygulaması veya flypgs.com web sitesi üzerinden 13 Nisan 2023 ile 16 Nisan 2023 tarihleri arasında satın alabilirler. Uçuşlar, 29 Ekim 2023 ile 30 Mart 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilmelidir.

Pegasus Havayolları tarafından sunulan Yurtdışı Bileti 1 Euro kampanyası, 13 Nisan sabah saat 08.30'dan başlayarak 16 Nisan saat 23.59'a kadar geçerli olacak. Kampanya, yurt dışı uçuşlar için geçerlidir ve vergiler dahil olmak üzere uygulanır. Kampanya, havalimanı terminal işletmecesinin belirlediği vergi kalemleri de dahil olmak üzere, tüm vergileri kapsar.

Kampanyadan yararlanmak isteyenler, kampanya dönemi boyunca sadece 75 bin adet indirimli koltuktan faydalanabilir. Bu koltuklar tükendiği anda, ücretler değişebilir ve vatandaşlar bu durumda ek hak talebinde bulunamazlar.

Kampanyaya katılmak için, öncelikle Pegasus Bol Bol üyesi olmanız gerekmektedir. Daha sonra, yolcu bilgilerinizi girerek Pegasus Bol Bol üyelik numaranızı belirtmeniz gerekmektedir. Kampanya sadece yurt dışı uçuşlar için geçerlidir ve sadece Süper Eko paketindeki biletler için geçerlidir. Diğer paketler güncel ücretler üzerinden değerlendirilecektir.

Yurt dışı uçuşları için vergi tutarını görmek için, bilet satın alma işlemi sırasında sağ alt köşede yer alan ekrana tıklamanız yeterlidir.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN