Zekanız ne kadar çalışıyor? Bu resimde 7 saniye içinde boynuzsuz geyiği bulabilir misin?

Zekanız ne kadar çalışıyor? Bu resimde 7 saniye içinde boynuzsuz geyiği bulabilir misin?

Zeka testi: Sürüde boynuzu olmayan yalnız geyiği görebiliyor musunuz? Bu bulmaca ile görünürlüğünüzü ve bilişsel becerinizi test etmek için zeka oyununu çözün. Zamanınız şimdi başlıyor.

Tüm geyikler, taze ve gevrek otlardan oluşan erken bir yemeğin tadını çıkarıyor. Ve aralarında tuhaf bir geyik var, güzel tek renkli sahneyi bir zeka oyununa dönüştürüyor. Zeka Oyunları genellikle sonunda matematiksel bir denklem değil, yaratıcılık gerektiren bulmacalardır. En önemlisi, zeka oyunları beyin hücreleri arasındaki bağlantıları güçlendirir, zihinsel hızı artırır ve kısa süreli belleği geliştirmenin etkili bir yoludur. Bu kadar kelime yeter, şimdi harekete geçin ve Zeka oyununda boynuzsuz geyiği görün. Zamanlayıcı açık.

kapak.jpg

SÜRÜDEKİ BOYNUZLARI OLMAYAN GEYİĞİ GÖREBİLİYOR MUSUNUZ?

Zeka Oyunları alışılmadık bir düşünme biçimi gerektirir, ancak bazen mükemmel bir nicel yaklaşımı da içerir. Yukarıdaki görüntünün aksine, sürünün içinde boynuzsuz geyiği tespit etmeniz gerekiyor. Cevap hemen önünüzde olsa da, aynı görsellerin ve benzer tonlu bir arka planın kullanılması görevi yorucu hale getiriyor.

Adına sadık, Zeka Oyunu. Her ne kadar zor olsada, ancak yine de iki kez denemeden cevabı aramayın.

ZEKA OYUNU CEVABINI MERAK EDİYOR MUSUN?

Bir zeka oyunu aslında mantık kullanılarak çözülen bir düşünme bulmacasıdır. Böylece her denemede düşünme ve karar verme becerilerinizi geliştireceksiniz. Beyin oyunu ayrıca yeni çözümler bulmaya ve kritik sezgisel gücü artırmaya yardımcı olacak.

Buradaki kullanıcıların amacı görseldeki boynuzsuz geyiği bulmak. Bulmacaya geri dönersek, görüntü tek tonlu bir arka plana yerleştirilmiş tek yönlü geyiklerle doludur. Bu, tek geyiği tespit etme görevini daha da zahmetli hale getirir.

Görüntü homojen olmayan bir şekilde bölünür ve sürüde toplam 300 geyik bulunur. Hiçbir görüntüyü ve ayrıntılarını kaçırmamak için tüm satırları ve sütunları hızlıca gözden geçirin. Resmi ters çevirmeyi unutmayın!

ZEKA BULMACASI CEVABI

Farklı olan geyiği başarılı bir şekilde tespit ettiyseniz tebirkler. Ancak hala cevabı arıyorsanız veya farklı geyik konusunda kafanız karıştıysa, sürekli değişen görüntüde merkezin sağına doğru aşağı kaydırın. İşte cevap.1.jpg

Bu zeka oyunu, gözlem yeteneğinizin basit bir kontrolünü gerektiriyordu. Bilişsel ve problem çözme becerilerinizi ve hafıza keskinliğinizi geliştirmek için bunlardan daha fazlasını denemeye devam edin.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN