Elinde ekmekle iftara gidiyordu: Feci şekilde öldü! Metrelerce havaya savruldu, dehşet anları kamerada

İftar için aldığı ekmeklerle yolun karşısına geçmek isteyen adam, otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybetti. Bir iş yerinin güvenlik kameralarına yansıyan feci kazada, otomobilin çarpması sonucu savrulan yayanın metrelerce ileriye düştüğü anlar yer aldı. İşte o anlar...

Denizli'nin Merkezefendi ilçesine bağlı Yenişafak Mahallesi Mahallesi, Ali Marım Bulvarı'nda meydana gelen kazada, H.Y. (22) yönetimindeki otomobil, iftar için aldığı ekmeklerle yolun karşısına geçmeye çalışan 59 yaşındaki Alaattin Cunkuş'a çarptı. Çarpmanın şiddetiyle havaya savrulan Alaattin Cunkuş, metrelerce ileriye düştü.

Olay yerine gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde Alaattin Cunkuş’un hayatını kaybettiği belirlendi. Sürücü H.Y. gözaltına alınırken, Alaattin Cunkuş’un cenazesi otopsi için Pamukkale Üniversitesi Hastanesi adli tıp morguna kaldırıldı.

denizli-trafik-kazasi-goruntuleri-mobese-guvenlik-kamerasi7.jpg

METRELERCE HAVAYA SAVRULDU

Denizli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nde greyder operatörü olarak görev yapan Alaattin Cunkuş'un hayatını kaybettiği feci kaza anı bölgedeki bir iş yerinin güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.

Görüntülerde araç trafiğinin yoğun olduğu sırada elindeki ekmeklerle yolun karşısına geçmeye çalışan Alaattin Cunkuş'un orta refüje yaklaştığı sırada hızla gelen otomobilin çarptığı anlar yer aldı. Çarpmanın şiddetiyle havaya savrulan Alaattin Cunkuş'un metrelerce ileriye düştüğü, elindeki ekmeklerin ise farklı bir yöne fırladığı anlar da görüntülere yansıdı.

denizli-trafik-kazasi-goruntuleri-mobese-guvenlik-kamerasi2.jpg

denizli-trafik-kazasi-goruntuleri-mobese-guvenlik-kamerasi5.jpg

denizli-trafik-kazasi-goruntuleri-mobese-guvenlik-kamerasi6.jpg