Rüyada mercimek görmek ne demektir? İşte anlamı ve yorumu

Rüyada mercimek görmek, rüya tabircileri tarafından hayırlı rüyalar arasında sıralanmaktadır. Sağlık, mutluluk ve huzura işaret ederken aynı zamanda rüyada mercimek görmek, kazanç bolluk ve bereket olarak da tabir edilir.

Rüyada mercimek görmek, mercimek ayıklamak mercimek pilavı ve mercimek çorbası yapmak şeklinde olabilir ve hepsi de farklı anlamlara sahiptir. Ancak genel itibariyle mercimek ile ilgili görülen rüyaların çoğu hayırlı ve güzel şekilde yorumlanır…

RÜYADA MERCİMEK GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada mercimek görmek, sağlık sıhhat bulmaya, refaha kavuşmaya, kişinin keyfinin ve ağzının tadının yerine gelmesine ve hayatındaki problemlerin son bularak işlerinin yolunda gitmesine delalet eder. Rüyada mercimek gören kişinin evinde huzur, mutluluk ve ferahlık olur, sorunlar sona erer, küsler barışır, münakaşalar tatlıya bağlanır. 

Rüyada mercimek görmek aynı zamanda, ters giden her şeyin yeniden düzene girmesine, gurbettekilerin sevdiklerine kavuşacağına, hastaların şifa bulacağına delalet eder. Bununla birlikte, bu rüya, kişinin kazancının artacağı, hayatında bolluk ve bereketin hakim olacağı, ağzının tadının yerine geleceği ve yüzünden gülümsemenin eksik olmayacağı şeklinde yorumlanır.

RÜYADA MERCİMEK AYIKLADIĞINI GÖRMEK

Rüyada mercimek ayıkladığını görmek, rüya sahibinin kendisini güvende hissedeceğine ve içinin huzur bulacağına delalet eder. Bununla birlikte, rüyayı gören kişi, aklını kurcalayan ve içi sıkıntısına neden olan tüm konulardan kurtulacak, feraha erecek, iç sesimi susturarak rahat ve huzura erecek şeklinde yorumlanır. 

RÜYADA MERCİMEK PİLAVI GÖRMEK

Rüyada mercimek pilavı görmek, diğer mercimek ile ilgili rüyalar gibi olumlu anlamlar taşır. Bir süredir sorunlar yaşayan rüya sahibinin artık bu sorunlardan kurtularak refaha ereceğine ve hayatın akışına yeniden dahil olacağına delalet eder. Rüyasında mercimek pilavı gören kişi, canını sıkan tüm problemlerden kurtulur ve üzerinden bir yük kalkmış gibi nefes almaya başlar.

ruyada-mercimek-gormek-ne-demek.jpg

RÜYADA MERCİMEK ÇORBASI YAPTIĞINI GÖRMEK

Rüyada mercimek çorbası yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin kazancını helal yollardan elde edeceğine ve harama göz dikmeyeceğine bununla birlikte, elde ettiği ücrete razı olacağına işaret eder.

RÜYADA MERCİMEK TARLASI GÖRMEK

Rüyada mercimek tarlası görmek, rüyayı gören kişinin verdiği emeklerin karşılığını alacağı ve çabalarının boşa gitmeyeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada mercimek tarlası gören kişi, para yatırdığı ve kazanç beklediği işlerden beklentisinin karşılığını alır, umut ettiği işlerden kazançlı olarak döner.

RÜYADA MERCİMEK KÖFTESİ GÖRMEK

Rüyada mercimek köftesi görmek, kişinin işlerinin iyi gideceğine, kazancının çoğalacağına ve hayatındakilerden memnun olacağına delalet eder. Başka bir tabirde ise rüyada mercimek köftesi görmek, helal yollardan elde edilecek para anlamını taşır.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN