Fenomen temizlik işçisine başkandan destek: Öyle bir hediye verdi ki…

Aksaray Belediyesi’nde temizlik işçisi olarak çalışan Hamit Karakaya, dans videolarıyla sosyal medyanın gündemine oturdu. Mesaisinde hem işini yapan, hem de müzik eşliğinde dans eden işçi “İşimi severek, candan, gönülden yapıyorum. İşimi sevdiğim için milletin neşesini de yerine getirmek için, moral vermek için yapıyorum” derken Aksaray Belediye Başkanı Dinçer'in neşeli işçiye kulaklık hediye etmesi ise şaşırttı.

Aksaray Belediyesi’nde temizlik görevlisi olarak çalışan Hamit Karakaya neşesiyle herkesi neşelendiriyor. Temizlik görevini yaparken oynayıp dans eden Karakaya işini eğlenceli bir hale getirerek hem kendi hem de ekip arkadaşlarını neşelendirip eğlendiriyor.

Belediye Başkanı'ndan kulaklık hediyesi

Karakaya’nın dans ederek çalıştığı esnada çekilen amatör görüntüleri sosyal medyada da yoğun ilgi gördü. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer de Karakaya’ya kulaklık hediye ederek çalışmasında başarılar diledi.

'İşimi sevdiğim, milletin neşesini yerine getirmek için yapıyorum'

İşini severek yaptığını belirten temizlik görevlisi Hamit Karakaya, “İşimi severek, candan, gönülden yapıyorum. İşimi sevdiğim için milletin neşesini de yerine getirmek için, moral vermek için ve Aksaray’ımızı tanıtmak için yapıyorum. Çok güzel bir duygu, gururlanıyorum. Herkesin benimle gurur duymasından çok hoşlanıyorum. Allah herkesten razı olsun. Ekip arkadaşlarım da benimle birlikte neşeleniyor, benimle gurur duyuyor. Benimle birlikte neşelenmeye çalışıyor. En azından stresli olmuyoruz, bunalım olmuyor. Neşeli ve güle oynaya işimi tertemiz güzel bir şekilde yapıyoruz. Kimseden şikayet gelmeyecek şekilde işimizi yapıyoruz” dedi.