Kızlar tuvaleti şakası can aldı: İki öğrenci intihar etti

Ankara'da teneffüs sırasında lise öğrencileri arasında geçen kızlar tuvaleti şakalaşmasının ardından iki genç intihar etti. Gençlerden biri babasının av tüfeğiyle intihar ederken diğeri ise kendisini astı.

Ankara'nın Polatlı ilçesinde, meslek lisesinde okuyan iki genç teneffüs sırasında aralarında geçen kızlar tuvaleti şakalaşmasının ardından intihar etti. Gençlerden biri babasının av tüfeğiyle intihar ederken diğerinin ise kendisini astığı öğrenildi.

İddiaya göre, Polatlı ilçesindeki bir ticaret meslek lisesinin 12. sınıf öğrencileri E.K. (19) ve R.B. (17) teneffüs sırasında arkadaşlarıyla şakalaştı. Bir erkek arkadaşlarını kızlar tuvaletine iten gençlerden E.K., içerideki kızın bağırmasıyla ‘Resminizi çektim’ diyerek şaka yapmak istedi.

Olayın taciz iddiasına dönmesinin ardından durum polise bildirildi. Daha sonra okuldan çıkarak Mehmet Akif Mahallesi Kara Mustafa Caddesi’ndeki evine giden E.K., avcı olan babasının av tüfeğiyle intihar etti.

KENDİNİ ASTI

E.K.’nın intiharının ardından cenaze namazına katılan R.B. de arkadaşının intihar ettiği evin 100 metre ilerisinde bulunan Kır Bahçe Düğün Salonu’na girerek kendisini astı. Okula gitmekte olan öğrenciler, R.B.’yi asılı halde gördü. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Yapılan ilk incelemede R.B.’nin hayatını kaybettiği belirlendi.

Öte yandan ilçede bir lise öğrencisinden de haber alınamadığı iddia edildi.

İlgili Haberler