TFF Başkanı olacağı iddia edilmişti, suskunluğunu bozan Rıdvan Dilmen'den 'barış' mesajı!

TFF Başkanı olacağı iddia edilmişti, suskunluğunu bozan Rıdvan Dilmen'den 'barış' mesajı!

Son dönemde adı TFF başkanlığı için geçen Rıdvan Dilmen, iddialara 'barış' vurgusu yaparak yanıt verdi. İşte detaylar...

Spor yorumcusu ve eski futbolcu Rıdvan Dilmen, hakkında çıkan, "TFF başkanlığına aday oluyor" haberlerine sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Rıdvan Dilmen, yaptığı paylaşımda hakkında son dönemde çıkan TFF başkanlığı ve yöneticiliği haberlerinin gerçek dışı olduğunu ifade etti.

RIDVAN DİLMEN TFF BAŞKANI OLACAK MI?

Rıdvan Dilmen, açıklaması şöyle:

"Merhaba arkadaşlar sezon hemen hemen bitti. Ben de sezonu kapadım ve tatile çıktım. Dolayısıyla çok önemli bir konu olmazsa yorum yazamayacağım! Bazı yerlerde, bazı şeyler konuşulup yazılıyor! Ben, kendimle ilgili bir gelişme olursa siz değerli takipçilerimle paylaşırım! TFF Başkanlığı veya TFF yöneticiliği gibi söylentiler tamamen spekülasyon ve gerçek dışıdır!

'BARIŞ' MESAJI VERDİ

Ben, futbolu çocukluğumdan beri oyun olarak gördüm! Rabbim de bana ödül olarak yetenek verdi. Önce sporcu, şimdi de futbol yorumcusu olarak hayatıma şükrederek ve mutlu şekilde devam ediyorum. Dolayısıyla TFF seçimleriyle uzaktan, yakından bir ilgim yoktur; ilgisi ve beklentisi olanların sorunudur! Ben, Allah nasip ederse sizlerle ekranlarda ve bu sayfamda futbol oyununu konuşmaya devam edeceğim. Tüm futbolseverlere barış içinde günler dilerim Sağlıklı günler..."

ridvan-dilmen-tff-baskani-olacak-mi.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN